Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy bírjátok ki, hogy...

Ti hogy bírjátok ki, hogy csak azt vegyétek meg, amire szükségetek van?

Figyelt kérdés

Most épp nem vagyok a toppon anyagilag, mert munkát keresek. Leosztottam a kiadásaim, 3000Ft/hó, hogy ápolt és igényes legyek.

A ruhák nem igazán érdekelnek, két kezemben elfér az éves ruhatáram, egyszerűen szeretek öltözni.

Viszont néha meglátok valamit, és olyan nehezen tudok ellenállni.

Pl ragaszkodok hozzá, hogy mindenből csak egy legyen, főleg ami kozmetikum és romlandó.

Egy egyszerű példa: egy ajakápoló nálam kitart egy teljes évig. Ragaszkodok hozzá, hogy amíg elfogy, nem veszek újat. De pokoli nehéz ellenállni.


(Egyelőre nincsenek anyagi gondjaim, 360 ezrem van megspórolva azon kívül 2 hónapra elegendő lakbér és kajapénz érkezik utolsó fizuként az ex helyemről hó végén. Szóval, úgy nehezebb ellenállni, ha ott a kisördög, hogy lenne miből...)


L


2015. nov. 22. 23:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát, kis dolgoknak nem is bírok ellenállni, de a drágább dolgokat egyszerűen nem veszem meg, mert hát elég sóher tudok lenni :D
2015. nov. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem teljesen értem a kérdést...


hogy bírom úgy ki, hogy van pénzem, de nem költök, vagy azt, hogy bírom ki, hogy kevés a pénzem és csak annyit költhetek?


22F

2015. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem pár pillanat nem elég. Ha meglátok valamit amit meg akarok venni akkor azt megjegyzem. Ha másnap is meg akarom venni akkor megveszem
2015. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan ember aki csak azt veszi amire tényleg szüksége van... még a legcsóróbbak sem.

Meg amúgy ha téged az tesz boldoggá, hogy veszel mégegy ajakápolót, akkor miért ne tennéd? Persze leélheted az egész életed is úgy hogy csak azt veszed ami nagyon muszáj, és vágyódhatsz közbe arra amit szeretnél... de miért? Vedd meg és kész. Persze nyilván ne vegyél 100ezres cuccokat, meg mindenből 10-et értelmetlenül, főleg ha munkád sincs, de apróságokkal nem értem mi a gond? Legfeljebb keress olcsóbb verziókat abból amit szeretnél.

2015. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!