Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az irigységtől lehet valaki...

Az irigységtől lehet valaki boldog?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy irigylek valakit, és teli vagyok rosszindulattal, mert a szomszéd tehene is, és hasonlók. Hanem arra, hogy mindig keresek valakit, aki szebb, jobb, sikeresebb, gazdagabb nálam, aztán elkezdem csodálni.

Mindig elhitetem magammal, hogy nincs pénzem, ha épp van is, és direkt nem veszek meg dolgokat, csak vágyakozok rájuk. Ez nagyon beteg?


22N


2015. nov. 23. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak akik szeretik gyötörni magukat, de te is bele illesz ebbe az őrült világba. Végül is, jobb mintha a kaki szex tenne boldoggá:D
2015. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ez jó... Nagyon nem ártasz senkinek. De az a része a mondani valódnak, hogy mindenki keresi a jobb embert maga mellé, az tökre természetes. Szerintem.(Csak lehet éppen nem ő lesz a nagy "ő".)
2015. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!