Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy egoista tudja magáról,...

Egy egoista tudja magáról, hogy el van szállva?

Figyelt kérdés

Csakúgy felötlött bennem. Előre is köszi a válaszokat:)

(Szóval hogy tudja -e ,hogy egy kis egoista:))



2015. dec. 18. 21:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Egyik volt haverom egózsák volt, de mint állat és tudta magáról. Azt mondta ez az egyetlen hibája, hogy egyszerűen tökéletes. Mondom az igen, bro, te tudsz valamit. :DDDD
2015. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Igen tudom magamról.
2015. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Igen, tudják.
2015. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tényleg tudják...mind? :O szerintem van amelyik buta,és nem tudja magáról,nem?
2015. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan: nem.

Egy egoistának önmaga a legfontosabb, de nincs betegségtudata. Természetesnek tartja, hogy ő a legfontosabb, éppen ettől egoista.

2015. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"szerintem van amelyik buta,és nem tudja magáról,nem?"

Ez nem butaság, hanem betegség kérdése.

Sok egoista okosabb lehet mint a társadalom 90%-a.

Az egoizmus egy ugyanolyan betegség, mint a magas vérnyomás, csak nem a test, hanem az elme működik hibásan.

2015. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hm, érdekes gondolatok. ( Szeretném közölni, hogy a lepontozásokat nem én követtem el, én zöldet adtam mindenkinek) Köszönöm az eddigieket, jöhet még, akinek van még hozzá gondolata, kíváncsi vagyok:)
2015. dec. 18. 22:02
 8/21 A kérdező kommentje:

Amúgy én nem gondolnám betegségnek, én bízom ennek a cikknek pl az írójában, és itt is a 3. lépcsőfok az "egómanóság". infoelovarosok.hu/hirek/olvas/nezd-meg-hany-eves-a-lelked-2015-02-02-114740

Meg hát én asszem, hogy az egocentricizmushoz pl a sárga színű aura tartozik pl, hogy az hajlamos, és az is a fejlődési szakaszok közepe táján van, szóval én azt hiszem, hogy ezeken valamelyik életében mindenki átmegy.

2015. dec. 18. 22:06
 9/21 anonim ***** válasza:
", szóval én azt hiszem, hogy ezeken valamelyik életében mindenki átmegy." - Persze, ez is igaz. Mint ahogy mindenkinek vannak hullámvölgyei, amik hasonlítanak a depresszióhoz - de azért ezek a szakaszok nem azonosak a betegséggel.
2015. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Miabaj testvétem az hogy én jobb vagyok, dehogy vagyok én elszálva király vagyok az is voltam leszek, teis meg az összes csicska szo le csá
2015. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!