Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elfogadni, hogy...

Hogyan tudnám elfogadni, hogy csúnya vagyok? F/16

Figyelt kérdés
Eddigi életemben elhittem, hogy jól nézek ki, de ahogy múlt az idő annál több emberen vettem észre, hogy furcsán néz rám, még néha szembem is röhög.Próbálok beletörődni, hogy tényleg ronda vagyok, de nem megy, ez nem én vagyok.Néha néha még most is szépnek érzem magam, de ez csak addig tart amíg bele nem nézek egy tükörbe. Nem tudom, hogy mi lett, de szerintem nem változtam sokat.

2015. dec. 21. 18:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem is jöhet, kíváncsi lettem
2015. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De milyen képet ?
2015. dec. 22. 23:17
 13/16 anonim válasza:
Nekem is küldj képet.. És őszintén elmondom a véleményem.. :) 16/l
2015. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Olyat amin jól látszik a képed
2015. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Most sötét van, nem tudok természetes fényben csinálni. :)
2015. dec. 22. 23:21
 16/16 anonim ***** válasza:
megértem, én lány vagyok, de én sem tudom elfogadni magam. azzal bíztatom magam, hogy esetleg egy meggyőző, laza személyiséggel el lehet terelni róla a figyelmet! :D de egyébként pontosan értem mit érzel... de kitartás! most lehet hogy csak mély időszakod van, és amint kijössz belőle, azonnal szebbnek érzed magad!:)
2015. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!