Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha itt gykn feljebb megy a...

Ha itt gykn feljebb megy a %-od annak örülsz, vagy abszolút hidegen hagy?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Itt azért nem csak a pontozók a hibásak, ha valaki alacsony százalékon áll?

Nem sokan olvassák, ezért biztos nem is sokan tudják mitől függ a százalék.

"Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont."

Ez például az egyik dolog, amiért pontot lehet kapni vagy veszíteni. Teljesen abszurd, hogy azért vonnak le pontot, mert nem úgy szavazol, ahogy más. Szóval az oldal készítőinek is jár a gratuláció a százalékokért, nem csak a mindenkit lepontozóknak.

2015. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem érdekel. Attól hogy lepontoznak mert többen gondolnak hülyeséget nem lesz hirtelen igazuk és nem fogok tévedni. Az emberek nagy része csak úgy le is pontoz. Ezt a kommentet is nyugodtan le lehet, attól még ezentúl is adhatok hasznos és haszontalan válaszokat.
2015. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá az első válaszomhoz, hogy legtöbbször a kérdezőt kellene lepontozni, amikor idióta kérdéseket tesz fel.

Az ok, ha valaki valamit nem tud vagy nem talál meg a neten, de amikor az első google találatban ott a válasz, vagy amikor már itt tucatszor kérdezték meg ugyanazt, vagy amikor azt várja el valaki, hogy írjuk meg helyette a házi feladatát - na, akkor jó lenne egy kérdést is minősítő funkció.

2015. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem érdekel. Toplistán messze első vagyok ha heti 1X felnézek és válaszolok minden rászorulónak.

1. accountom bannolása után 16 nappal is még 1. voltam.

Lehetek 0%os is. Én válaszaim messze legjobbak között vannak sok kategóriában.

^ Tény.

2015. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
Nekem évek óta ugyannyi,szóval nem érdekel!
2015. dec. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
* ugyanannyi
2015. dec. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

"Eleve miért kell olyan egetrengető kérdést feltenni(neked mi a kedvenc színed?) amire nincs is megfelelő válasz?"


Ezt a kérdést miért tetted fel?

2015. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

'"Eleve miért kell olyan egetrengető kérdést feltenni(neked mi a kedvenc színed?) amire nincs is megfelelő válasz?"


Ezt a kérdést miért tetted fel?'



Na és te ezt a kérdést? Leírhatnánk 100x ugyanezt a kérdést egymásnak, de akkor is te lennél az a bizonyos első aki nekem vágta ezt a hülye kérdést, amiből látszik, hogy egy nagyon besavanyodott ember vagy.

2015. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért? Beleszámít a nyugdíjba?
2016. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!