Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lelkivilága lehet a...

Milyen lelkivilága lehet a fotók alapján?

Figyelt kérdés

A képek egy lány instagramjáról vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. dec. 24. 20:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, de magányos az hétszentség.
2015. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. dec. 24. 20:34
 3/29 anonim ***** válasza:
32%
Kreatív mindenképp.
2015. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Valamilyen formában érdekli a művészet, egy kevés modern dologgal vegyítve. Nyugatabbra elég sok ember ilyen.
2015. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem olyan semmilyen. Inkább erőlködő...ugyanúgy, mint az összes ilyen kép gazdája.


"Úristen úristen. Úgy kiposztolnék valamit...de mit...áh rakok ide egy kupac papírlepkét, hogy látszódjon milyen művészi vagyok...de amúgy nem vagyok az, csak szeretek annak látszani."


Az összes ilyen oldalnak ez a lényege...hogy a látszat meglegyen.

2015. dec. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

A kottát játszom, a vonatos képet a barátom csinálta, miközben olvastam, a többi pedig a szobámban szolgált dekorációként.

[link]

[link]


Szóval mindegyik egy véletlen fotó, ami megtetszett, és kiraktam, nem posztolni fotóztam.

(igen, az enyém, de nem akartam E/1ben írni, úgyis tudja mindenki)

2015. dec. 24. 20:59
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is eszembe jut a magányos szó ezekről. Kicsit elvont, talán nem érzi teljesen jól magát, hiányzik valami az életéből, de amúgy egy nagyon érzelmes ember és sok gondolata van, elképzelése.
2015. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

Még mindig nem értem, hogy miért éreznek az emberek kényszert, hogy megosszák minden gondolatukat. Te miért érzel?


Én valahogy nem érzem azt, hogy a tapétámat kellene mutogatnom, de biztos velem van a gond.

2015. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%
Be van programozva a tudatalattiuk.
2015. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Ez nem tapéta -.-


Nem a reggelimet posztoltam, hanem olyan dolgokat, amik örömet okoznak számomra, szeretem a művészetet, ha magam nem is értek hozzá csak ilyen nagyon nagyon amatőr próbálkozásaim vannak.

2015. dec. 24. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!