Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lelkivilága lehet a...

Milyen lelkivilága lehet a fotók alapján?

Figyelt kérdés

A képek egy lány instagramjáról vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. dec. 24. 20:28
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok profi semmiben, csak van egy-két amatőr hobbim.


Ki az a Marcsika amugy?

2015. dec. 24. 21:25
 12/29 anonim ***** válasza:
94%

Még mindig nem értem. De komolyan kíváncsi vagyok rá.


Oké, hogy tetszik valami, de ezt miért kell megosztani? (amúgy másnak meg a reggelije tetszik, na ilyenkor mi van, ennyi erővel nem vagy jobb náluk) Erre válaszolj. Miért jó az ha megosztod? Többnek érzed magad emiatt?


Mert akkor válaszolok az eredeti kérdésre...egy barátok nélküli, megfelelési kényszerrel küzdő lány vagy, akinek az élete a facebookból és az instagramból és a lájkok számából áll.


Remélem megkaptad a választ amit vártál :)

2015. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Mert jólesik, és kész. Ez van.


Neked meg még nálam is kevésbé van életed, ha akkor érzed jól magad, ha másokat próbálsz bántani. Sajnállak, rossz lehet.

2015. dec. 24. 21:34
 14/29 anonim ***** válasza:
94%
Na ez az, hogy a facebook szökevények ezt bántásnak veszik. Semmi bántót nem írtam.
2015. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Van, akit boldoggá tesz alkotni, és hangulatokat fotózni. Téged ez miért zavar?
2015. dec. 24. 21:39
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Rájöttem, hogy simán a generációtok ellen érzek ellenszenvet. Bocsánatot kérek...KOMOLYAN...veled nincs bajom, én is "művészkedek". Rajzolok, zongorázok és horgolok. Nincs ezzel semmi baj. Csak az egész generációtokat nem értem...és most itt lett volna a lehetőség megértenem :D


Jó hát ez van...két külön véleményen vagyunk :)

2015. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

22 vagyok, de gondolom, ilyen 14-16 közé tippeltél, nem baj.

Nem lájkvadászok, Fb-n csak a legközelebbi ismerőseim vannak, Instagramon meg kb 30 követőm, szóval nem igazán ott élem az életem. Csak szeretek hangulatokat megörökíteni.

2015. dec. 24. 21:54
 18/29 anonim ***** válasza:

Szerintem tök aranyos.Olyan lányos lány.


És a kötekedőnek:Nem kell mindennek hót komoly és racionális alapokon nyugodnia.Üres lenne a facebook az ilyen mindennapi kis apróságok nélkül.


De tudom,tudom,csak akkor kéne posztolnom ha megtaláltam a rák ellenszerét,vagy feltaláltam az időutazást.

2015. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Olyannak aki magába van zárkózva és nem tudja megértetni, kifejezni magát.
2015. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is erőltetettnek tűnnek a képek, még úgy is, hogy már tudom, nem azok.

#12-es válaszoló pedig csak a véleményét fejezte ki, nem kell magadra venni, ha nem akarod. De semmiképp sem kell őt lesajnálni emiatt. Ő normális hangnemben fogalmazta meg a véleményét, te meg sértődős kislány módjára válaszoltál.

Még valami: attól még mert 22 éves vagy, nem feltétlenül vagy érettebb a 14-16 éves lányoknál (csak ténymegállapítás, nem azt mondom, hogy éretlen vagy).

2015. dec. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!