Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lelkivilága lehet a...

Milyen lelkivilága lehet a fotók alapján?

Figyelt kérdés

A képek egy lány instagramjáról vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. dec. 24. 20:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, nekem sem tetszett, ahogy leteremtetted a 79%-ost, ő csak a véleményét fogalmazta meg, és te ezt támadásnak vetted. Vagyis aki nem úgy gondolkodik, mint te, az egyből bánt téged...


Nekem valahogy az jön le rólad, hogy elismerésre vágysz, hogy mindenki tapsikoljon itt neked, hogy milyen különleges, egyedi stb. vagy. Hiába védekezel itt, hogy kevés ismerősöd van facen meg instagramon (azt se tudom, mi az amúgy), de az mégiscsak jelent valamit, hogy kiposztoltad ide ezeket a képeket. Egyébként szerintem semmi különös nincs bennük, attól, hogy papírlepkéket ragasztasz a faladra, még nem leszel művészlélek. Az meg, hogy nem könyvet olvasol, hanem e-book-ot, nálam kifejezetten unszimpatikus (de ez az én véleményem).


Számomra az a tipikus romkocsma bölcsész típus vagy, aki azt hiszi, hogy nagyon különleges és egyedi, de közben inkább már a közönségességet súrolja (ez főleg a hozzászólásaid elolvasása után fogalmazódott meg bennem).


És én sem kötözködésből vagy bántásból írtam ezt, csak a véleményemet írtam le, amire elvileg kíváncsi vagy.

2015. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Ide csak a felgyülemlett feszültséget járnak levezetni az emberek, azt már megszoktam. Bele kell kötni a másikba, meg kell alázni, le kell rombolni, pusztán azért, mert jól érzi magát. Minden nap, még karácsonykor is. Sajnállak titeket.
2015. dec. 25. 12:56
 23/29 anonim ***** válasza:
93%

Egyem a szívedet, kérdeztél valamit, és válaszok érkeztek rá. Miért raksz ki kérdést arról, hogy mondjanak rólad véleményt, ha azután nem bírod elfogadni a kritikát? Bennem semmilyen feszültség nincsen, és szerintem itt másban sem, nem tudom, miért kell minősítgetned másokat, csak azért, mert olyat írtak, ami neked nem tetszik.


Egyébként pár kép alapján úgysem fog itt senki olyat írni, ami tényleg jellemez téged, nem is értem, hogy gondoltad ezt. És azt sem értem, mit vártál, hogy most essünk tőled hanyatt? És én nem a képeid alapján írtam rólad véleményt, hanem a hozzászólásaid alapján, ahol bánsz az emberekkel... Amilyen pl. az előző hozzászólásod is... Ha olyat ír rólad valaki, ami nem tetszik neked, egyből lesajnáló stílusra váltasz... Bocsi, de szánalmas vagy, utálom az ilyen hozzáállású nőket.


Javaslom, keress fel egy pszichológust, mert úgy látom, problémáid vannak. Illetve töröltesd ezt a kérdést, hogy ne tudjanak olyan válaszok jönni a jövőben, amik irritálnak. Lásd be, hogy nem kellett volna kiraknod egy ilyen kérdést, ha nem bírod elviselni azt, ha az emberek nem olyannak látnak, amilyennek szeretnél lenni a szemükben...

2015. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Akinek tetszett, az miért van lepontozva? Kötekedés, semmi más
2015. dec. 25. 15:45
 25/29 anonim ***** válasza:
54%

Ezen az oldalon mindent összevissza pontoznak az emberek. Úgy látom, te is pontozol engem lefelé... De nem igazán zavar. :)


Nem tudom, miért lenne kötekedés, ha valaki elmondja a véleményét. Minek raktál ki kérdést egyáltalán, hogy ha neked nem tetsző válaszok érkeznek, az neked egyből kötekedés...

2015. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#20-as vagyok

Sfadn nem úgy tűnik, mintha meg bírná érteni, hogy mit próbálunk mondani neki.


Kedves kérdező! Ezúton szeretném közölni veled, hogy minden ember különböző. Ebből adódóan másképpen látjuk a dolgokat, más véleményen vagyunk ugyanarról a témáról. Itt is ez a helyzet áll fenn. Véleményt kértél, mi elmondtuk a véleményünket. Az már egy másik dolog, hogy te valószínűleg arra számítottál, hogy majd áradozni fogunk rólad, hogy milyen egyedi személyiséged van. Hát sajnálom, hogy ezt nekem kell veled közölnöm, de az élet nem egy tündérmese. A munkahelyeden se fognak megdicsérni mindenért.

Annyit szeretnék veled megértetni, hogy ez a mi privát véleményünk. Kifejezheted nem tetszésedet, de ezt ne bántó hangnemben vagy lesajnálkozóan tedd kérlek.

2015. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem melankólikus,álmodozó vagy,gyakran a fellegekben jársz,zene nélkül nem tudnál létezni. Az élet értelme gyakran foglalkoztat. Nagyon érzelmes,és érzékeny vagy. Az a sok színes pillék nálad rengeteg mindent jelentenek,jelképes jelentősséggel bírnak. Szerintem különleges vagy, én nem azt gondolom,hogy bizonygatni akarsz.Milyen zenéket kedvelsz? Érdekelne!
2015. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A képek alapján átlagos, kissé művészieskedő, de nem lennék előítéletes. Nem tudnám eldönteni, hogy a képeket egy magadról kialakított dolog miatt rakod ki, vagy komolyan ezek érdekelnek és rajongsz érte.

A válaszaid viszont sokkal többet árultak el a lelkivilágodtól. Bizonyos tekintetben zárkózott vagy és nem békültél ki önmagaddal. Az ég világon senki sem bántott és ártott neked, senki sem alázott meg, senki sem vezette le rajtad a feszültséget. Mégis támadásnak vettél egyszerű kérdéseket, amikre még magad sem voltál képes válaszolni.

Volt, egy hasonló lány barátom, akivel nagyon kellemes volt beszélgetni, együtt tölteni az időt. Aztán rájöttem, hogy ezek alatt a dolgok alatt igazából eléggé felszínes.

2015. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

És itt van még egy rész belőled. Teljesen ugyanarra utal, amit az előbb írtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2015. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!