Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek akikben...

Vannak olyan emberek akikben nincs félelem?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akivel ma is kint voltunk egy szórakozóhelyen.Szóváltás alakult ki pár színesebb egyénnel(kisebbség) mire az egyikük bicskát vett elő.Bennem rendesen megállt az ütő ezen a ponton,az említett haverom meg teljes nyugalommal odaszól,hogy:"Ennyi ember előtt akarsz késelni?Elég szar ötlet."

Volt olyan eset még,hogy az új autóját próbálgattuk,mikor egy egyenesbe kicsit jobban nekilépett és én meg csak néztem a sebességet.150,160,170,180 mikor szóltam,hogy ne essünk túlzásokba azért.Erre:"Nyugi,ilyen sebességnél úgysem szenvedsz már."

Beszélgettünk jó párszor komolyabban és egyszer mondta,hogy nem fél a haláltól,ugyanis semmi vesztenivalója nincs.Volt motoros videója is ahol 260 at súrolgatta.Nem pszichopata mivel az előző barátnője elvesztése is eléggé megviselte,vannak érzései.Hogyan létezik,hogy nem fél a haláltól?


2015. dec. 24. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek de úgy gondolom nem ezek fognak valakit keménnyé tenni, a száguldás az örömöt hoz ki az emberből, és bizony aki szeret is menni, az olyan autót/motort fog venni ami képes kielégíteni a vágyát.

Én csak motoros témában vagyok otthon, így tudom milyen amikor egy elég izmos motor csak hátsó keréken úgy tol előre hogy felmegy az orrom a fejembe, és amikor úgy gondolod hogy ez minden, még 2x annyi tartalék van benne.

2015. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Nem rémíthetsz meg a halállal! Minden, ami rossz, az életünkben történik velünk."

Nem lehet nem félni semmitől.

Lehetőségek:

-Valami mástól fél és ezektől pont nem (lehet, hogy fél a poharaktól[kicsit abszurd, de gondolom érted, na ugye?)

-Elkeseredett ("nem fél a haláltól,ugyanis semmi vesztenivalója nincs")

-Leplezi (én is milyen gyakran csinálom)

2015. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A haláltól minek félni? Ugyse kerülhetem el az elkerülhetetlent
2015. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!