Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vekony emberek! Titeket is...

Vekony emberek! Titeket is leszolnak az alakotok miatt? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok, es egesz eletemben azt hallgathattam a csaladomtol es a barataimtol, hogy milyen gebe vagyok. Sokaig rosszulesett, meg most is meg egy kicsit. Szerintetek ez nem olyan, mintha egy kover embernek mondanak, hogy fogyjon le? Szerintem hasonloan serto. Valtoztatni nem tudok azon, hogy folyton ezt mondjak (nem mindenki kover, aki mondja), csak zavar, hogy nem vagyok jo nekik. Nincsenek etkezesi zavaraim, mindig annyit eszek, amennyi jolesik, sosem tomom tele magam semmivel, es szerintem emiatt nem is hizom. En tetszem igy magamnak. Kb. 163 cm vagyok es 45 kg.


Erdekelne olyan emberek tapasztalata, akik hasonlo cipoben jarnak velem. :)


2015. dec. 29. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, hogy vékony vagyok, vagy megállapítják, hogy fogytam. De nem mondják zavaróan sokszor. Meg különösebben nem is foglalkoztat a dolog. Nagyjából elégedett vagyok magammal. Már amennyire egy nő elégedett lehet a külsejével. :) Én inkább izmosabb szeretnék lenni. Nem tudom hány kg vagyok pontosan, évek óta nem álltam mérlegre, látom érzem szükségét a dolognak.
2015. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, en is ugy vagyok az alakommal, hogy ezt tartom normalisnak, egeszsegesnek. Izmosodni en is szeretnek, de ahhoz tenyleg tobbet kellene enni, hogy legyen mibol izmot epiteni. :D talan ez a legjobb megoldas: jot tesz az onbizalomnak meg az egeszsegnek, raadasul akkor nem "gebe" leszek, hanem "formas"esetleg.
2015. dec. 29. 17:01
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig mondták, aztán egyszer elszakadt a húr és megütöttem keményen. Repült, mint atom. Mondtam, hogy ennyi Kung-fu-zom, emberi anatómia, pls. Jó szögben ütsz jó helyre, akkor repülnek még a teherautók is. :D
2015. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp jót tesz. Én sportolok is, és hát nem egy izomtömeg növelő sportról lévén szó, meg az anyagcserém is gyorsabb, édességet is ehetek össze vissza. Csa egészségtelen. De nálad azért izmosabb vagyok, mert én olyan 51-52 kg-nak saccolom magam, és egy egy-két centivel vagyok magasabb.

Egyébként azt gondolom, hogy a saját hozzáállásodon tudsz leginkább változtatni. Az embert azzal lehet szekálni, amit felvesz, ami téged is hidegen hagy, azzal nem tudnak nyúzni.

2015. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Jaj ne is mondd. Egész életemben ezt hallgattam, a huszas éveim közepéig, hogy csontváz, kórosan sovány, miért nem eszel, gebe, tuti beteg, stb. Ráadásul én férfi vagyok, szerintem azoknak még rosszabb, mert azért a vékony lányokat sokan szeretik. Utána elkezdtem edzeni, és most 100 kiló vagyok, már senki nem szól be. :D
2015. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6. Miért, neked van fogalmad, milyen érzés csontsoványnak lenni, és minden nap ezt hallgatni? Akkor meg mit dumálsz???
2015. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenki valaszat. Latom, nem egyedi a problemam. :D A sportolas jo otletnek tunik, de nokent azert sosem mennek olyan messzire, hogy dudorodjanak az izmaim. :D igen, a legjobb talan az, ha elengedem a dolgot.


SzivboljovoTanacsok, nem vagyunk egyformak. Nem hisztiztem szerintem, csak kivancsi voltam masok velemenyere is. Ugy gondolom, attol meg, hogy en sovany vagyok, nincs joguk beszologatni ugyanugy, ahogy a kovereknek sem. Miert kellene elviselnunk?

2015. dec. 29. 17:33
 8/21 anonim ***** válasza:
:) A legjobb barátnöm csontsovány én kövér vagyok elég érdekes kombináció de az az érdekes hogy még egyszersem hallotam töle hogy ugy bánt hogy sovány vagyok mndenki piszkál.Veletek ellenben ö nem ugy látja hogy milyen szar hanem hogy mien csodás hogy azt ehet amit akar és a jó testért nem kell megdolgoznia.És ha nem tetszik egy beteg lány irománya pár idiotának akkor ne olvasd el.(leirom hogy pajzsmirigyes vagyok hogy ne törjétek a kis hülye fejeteket hogy mien bajom lehet) És élvezzétek hogy olyanok vagytok amiröl más csak álmodhat.
2015. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Mivel ideirtad, ezert kenytelen voltam elolvasni. Megertem, hogy a betegseged miatt nem tudsz lefogyni, de en nem bantottalak teged. Mindenkinek mas problemai vannak, es azert ne gondold, hogy aki vekony, annak mar fenekig tejfel az elet. Kivanom neked, hogy ne legy ennyire irigy, es probald megszeretni magad ahelyett, hogy a vekony embereket torkollod le, hogy miert is nem vagyunk felhotlenul boldogok.


Raadasul, ha latsz egy csontsovany embert valahol, egyaltalan nem lehetsz biztos abban, hogy o boldog. Letezik olyan is, hogy valaki a stressztol, idegi alapon veszit egy csomot a sulyabol, de az ilyen embereket kar irigyelni, inkabb szomoru a helyzetuk. :/

2015. dec. 29. 17:44
 10/21 anonim válasza:
164 centi és 45\46 kiló vagyok XD ne aggódj, ha nem súlyos, hirtelen fogyásról van szó, hanem "eredeti" testalkatról akkor csak szimplán ilyenek a génjeid! :)
2015. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!