Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vekony emberek! Titeket is...

Vekony emberek! Titeket is leszolnak az alakotok miatt? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok, es egesz eletemben azt hallgathattam a csaladomtol es a barataimtol, hogy milyen gebe vagyok. Sokaig rosszulesett, meg most is meg egy kicsit. Szerintetek ez nem olyan, mintha egy kover embernek mondanak, hogy fogyjon le? Szerintem hasonloan serto. Valtoztatni nem tudok azon, hogy folyton ezt mondjak (nem mindenki kover, aki mondja), csak zavar, hogy nem vagyok jo nekik. Nincsenek etkezesi zavaraim, mindig annyit eszek, amennyi jolesik, sosem tomom tele magam semmivel, es szerintem emiatt nem is hizom. En tetszem igy magamnak. Kb. 163 cm vagyok es 45 kg.


Erdekelne olyan emberek tapasztalata, akik hasonlo cipoben jarnak velem. :)


2015. dec. 29. 16:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát megkaptam/megkapom én is rendesen,hogy "úristen hogy nézel ki",meg "ez már majdnem anorexia" és "de sovány vagy basszus",de én úgy vagyok vele,hogy abszolút eszem rendesen,odafigyelek most már,hogy mit és mennyit,mikor,próbálok egészségesen enni,mozgok rendszeresen..én egészségesnek érzem magam.És úgy vagyok vele,hogy hiába látnak mások "egészségtelenül soványnak",attól én még egészséges vagyok,jól érzem magam a bőrömben,és ez a legfontosabb.Tökmindegy,hogy ki hány kiló.Egyébként én 47-8 kg vagyok,mostmár izom is van rajtam,feszes vagyok.:) Mindenkinek tudom ajánlani a sportot,nemcsak külsőleg,lelkileg is jót tesz.:)
2016. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!