Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vekony emberek! Titeket is...

Vekony emberek! Titeket is leszolnak az alakotok miatt? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok, es egesz eletemben azt hallgathattam a csaladomtol es a barataimtol, hogy milyen gebe vagyok. Sokaig rosszulesett, meg most is meg egy kicsit. Szerintetek ez nem olyan, mintha egy kover embernek mondanak, hogy fogyjon le? Szerintem hasonloan serto. Valtoztatni nem tudok azon, hogy folyton ezt mondjak (nem mindenki kover, aki mondja), csak zavar, hogy nem vagyok jo nekik. Nincsenek etkezesi zavaraim, mindig annyit eszek, amennyi jolesik, sosem tomom tele magam semmivel, es szerintem emiatt nem is hizom. En tetszem igy magamnak. Kb. 163 cm vagyok es 45 kg.


Erdekelne olyan emberek tapasztalata, akik hasonlo cipoben jarnak velem. :)


2015. dec. 29. 16:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Engem egyszer majdnem ott tartottak egy kórházban, mondván anorexiás vagyok. Na az akkor rosszul esett.
2015. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Eredetileg ilyen vagyok, a kornyezetem szerint ez megis rossz igy, pedig soha egyetlen, komoly betegsegem sem volt, amivel ez osszefuggesben lehetne. :D
2015. dec. 29. 17:51
 13/21 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Akkor 160 centivel voltam 42-3 kg. Igazán nem vészes.
2015. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nálam meg egy alkalmassági vizsgálaton azt kérdezte az orvos, hogy koraszülött voltam?
2015. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Sajnalom, ezek tenyleg rossz elmenyek. :(
2015. dec. 29. 17:54
 16/21 anonim ***** válasza:

Megtanultam lexarni. Mita élek, hallgatom, hogy anorexiás, gebe, egy szál bél és a kevésbé kedves változatok. Legtöbbször full idegen emberek szájából (és, bár nem akarok senkit provokálni, legtöbbször olyanoktól, akik súlyfelesleggel rendelkeznek). Oviban sajnálkoztak, hogy a szüleim nem etetnek, az iskolában csontváznak és gebének csúfoltak, gimiben az osztályfőnök kb. az első tanítási héten behívott az irodába és közölte, hogy forduljak orvoshoz, mert kizárt hogy én "rendesen" vagyok ilyen sovány, a környék gyerekei anorexinak meg rexinek csúfoltak, idegenek szóltak be, hogy kiállnak a csontjaim, stb. Otthon is állandóan csesztettek. Nem esett jól de egy idő után az ember immunissá válik. Most sem vagyok több kiló, mint 13 évesen de érdekes módon, mióta elköltöztem a faluból városba és emelt fővel megyek végig az utcán, nem jönnek beszólások. Nem hiszem, hogy csak a költözés az oka, lehet, hogy az is használt, hogy már nem húzom össze magam és nem próbálok menekülni a tekintetek elől, mint régen.

25/L

2015. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

Egyáltlán nem olyan, mintha kövér embernek mondanák, hogy fogyjon le. A családod, ismerősök lehet, hogy cs-szegetnek, de társadalmi szinten jóval kevesebb sz-rt kapsz. Hozzád hasonló alakú lányok vannak a tévében meg az újságokban, és a kutya se szól és kezd el prédikálni a makrotápanyagokról, ha betolsz egy egész pizzát meg egy hamburgert együltő helyedben, kapsz a méretednek megfelelő ruhát a boltokban. Mások testének a kritizálása nyilván minden estben elfogadhatatlan, de a kövérek sokkal több sz-rt kapnak, mint te.

Én is vékony vagyok, főleg nagymamám szokta megjegyezni, hogy "Jaj de sovány vagy, kislányom", mindig van az is, aki szerint csonttal csak a kutyák játszanak, de igazából sose vettem zokon. Én jól érzem magam így, rohadt jól nézek ki súlytól függetlenül, úgyhogy én jól vagyok.

2015. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

16-os, minden tiszteletem a tied, amiert kepes voltal ebbol a helyzetbol talpra allni. Felnezek rad a kitartasod miatt. :O :)


Sunshinedoll, orulok, ha teged nem zavar. De en attol meg nem erzem jobban magam, hogy masoknak mennyivel rosszabb. Mas helyzet, mas problemak, ahogy azt mar emlitettem. Van, akit durvabban sertegetnek, megsem faj neki annyira, en viszont lehet, hogy konnyebben felveszem az ilyen dolgokat. De a hozzaallasod tetszik, majd en is gyakorlom! :)

2015. dec. 30. 00:02
 19/21 anonim ***** válasza:

Jaj de ismerős... én 175 cm vagyok 54 kg (már).. Én is állandóan azt kapom, munkatársak, rokonok, hogy nagyon sovány vagy, miért nem eszel többet stb stb. Arról nem beszélve, hogy a családban konkrétan számon tartják mikor és mit eszem. Állandóan: Gyere egyél, miért nem eszel többet, itt van ez is, edd meg, egyél még egyet.. Nem vagyok anorexiás, mindig annyit eszem én is, amennyi jól esik. Sose éheztettem magam. Én pont úgy jártam, ahogyan leírtad Kérdező, stressz miatt kb. 2 hónap alatt fogytam 15 kg-ot, tehát 64 kg-ról 48 kg lettem.. na az nagyon durva volt! Akkor tényleg borzasztóan néztem ki, de azóta is azon dolgozom, hogy legalább 50 fölött legyek.. így is nagyon kevés ez, de egyszerűen nem tudok hízni. Eléggé ingadozik a testsúlyom, ha nem eszem rendesen 1-2 napig már le is megy 1-2 kg. Ne foglalkozz az ilyen véleményekkel, bár tudom, hogy nehéz, de próbáld meg meg sem hallani! :) Én is így teszek, bár van amikor elküldöm a pi..ba aki ezt szajkózza.. :)


21L

2015. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ha soványok vagytok és ez zavar, akkor edzetek súlyzóval.

Tudom, könnyebb lenne zsírt felszedni, de edészségesebb az izom.

Lányként nem edzetek, mert nem akartok hatalmas karokat?

Őszintén. Azt hiszed egyk éjszaka lefekszel, másnap hatalmas karokkal ébredsz?

2016. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!