Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így a mai...

Miért viselkednek így a mai lányok, nők?

Figyelt kérdés
A csapból is mellek meg fenekek folynak, és ez már nagyon irritál. Mi a jó abban, hogy a sztárok pl. egy szál semmiben mennek a díjátadókra? Az határozza meg őket, hogy kinek volt kint jobban a cs...cse, de kicsiben is ez megy, mert az a "jó csaj", akinek a facebook profilképén nem az arca a lényeg, hanem a melle felpolcolva (még akkor is, ha amúgy nincs neki). Egyre több az olyan nő, aki a testéből él, mert oké, hogy nem utcalány, de az "énekesnők" meg a "DJ"-k meg a "fitness-edzők" meg már a hétköznapi lányok is ugyanúgy kipakolják magukat, és a "rajongóik" nagy része ilyen kiéhezett férfi. Velem van a baj, hogy vastag sminkben, köldökig kivágott felsőben meg fenékvillantós szoknyában feszengenék, kínosan és meztelennek érezném magam? Baromira idegesít, hogy pl. a barátom arcába is az ilyen csajok tolják magukat a facebookon meg mindenhol, gondolom ő se örülne neki (meg amúgy én se), ha a férfi ismerőseim 90%-a gyakorlatilag meztelen képeket posztolgatna magáról, és nem tudnánk megnézni úgy egy filmet, hogy abban ne legyen legalább egy k.u.k.i. Már rendesen zavarja a komfortérzetemet, nem vagyok kíváncsi más intim részeire. Mielőtt valaki a fejébe venné, nincs baj a külsőmmel, egyszerűen csak nem értem, hogy miért kell ezt csinálni? Valaki el tudja magyarázni? 22/L

2016. jan. 25. 10:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

"Persze, lehet úgy élni, hogy kizárólag az ösztöneinkre hagyatkozunk, mint az állatok, és "szabadon élvezzük a testünket""

Nem vagy egy összetett lélek, kérdező!

Már vártam az állatos hasonlatot, mert még az kimaradt a vagdalkozásaidból! Csak hát ebben is tévedsz!

Az állatok nagyon kevés faja képes arra, amire az ember: bármikor közösülni, és azt örömszerzésre használni!

Minket így teremtett a Teremtő, s ha akarta volna, végtelen hatalmában megtehette volna azt is, hogy csak a ciklusok alatt legyünk képesek a szexre!

De a Teremtő szereti az embereket, és folytonos örömszerzéssel ruházott fel minket!

Csak nem megkérdőjelezed a Teremtő által biztosított lehetőségek szabad gyakorlását?

2016. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Aki nem hisz istenben, annak ez nem érvelés. Mármint egyetértek veled, de hülyeség volt a "Teremtőt" belekeverni.
2016. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Ilyen a mai generáció.. Változtatni nem tudsz rajta.. De hidd el hogy azok a pasik akik az ilyen csajokra buknak azok pont olyan idióták akik mással nem is tudnak hódítani :)) Én is csak lenézni tudom őket.. És azokat a férfiakat is akiknek az ilyen kell... valószínüleg téged majd egy normális csávó fog felszedni :))
2016. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!