Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tehetősebb emberek miért...

Tehetősebb emberek miért nézik le szegény embereket?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

"Befogadott Gyurcsány 2 menekültet. Példát vehetnél róla!"

Ez maximum úgy függ össze a gazdagságával, hogy volt hova befogadnia.

Egyéb, hasonlóan értelmes érv?

2016. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
2016. jan. 28. 21:32
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Az első videónál a csaj milyen jófej volt. :)

Bezzeg a többi.

Undorítóak.

Amiért én is gyűlölöm a tehetősebb emberek nagy részét.

Borzalmasan nagyképűek, és rettenet módon lenéznek mindenkit.

És a Jóistennek se fogják fel, ha egy szegényebb valaki nem sztárolja őket, hanem kerüli őket, mert nem irigyli, hanem irritálja a nagyképűségük, kivagyiságuk.

2016. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy tipikus példája a szomszédom, és a másik szomszédom esete.

A tehetősebb szomszédom mezőgazdász, 8 általánosa van, de van 100 hektár földje kb, sok gépe, minden évben valami új terepjáróval jelenik meg.

De olyan egy sült tök egy ember, régen amikor beszélgettem vele, szinte semmihez sem tudott hozzászólni, és ez nagyon frusztrálta.

Már vagy 8 éve nem beszéltünk, múltkor volt egy nagy veszekedésünk, erre ilyenekkel jött: ki vagyok én, meg mim van, aztán végül bevonult, mert nem igazán vitapartner.

A másik szomszédom meg egy filozófia szakfordító könyvkiadó számára, na azt is nagyon lenézi.

De ez csak egy példa.

Nyilván vannak olyan gazdagok is, aki nem felvágásból vesz olyanokat, amije van, hanem mert használja, és értelmet lát benne.

2016. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!