Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Városi tehetősebb fiú, járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Városi tehetősebb fiú, járna egy falusi szegény lánnyal?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt ilyen csajom. Jól kijöttünk, nem emiatt lett vége.
2014. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon kisebbségi érzésem van.
2014. márc. 4. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik és egyébként is a szülőknek olyan a vagyoni helyzete, nem a gyerekeknek, szóval ez alapján nem is lenne fair megítélni a másikat.
2014. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik a dolog.
2014. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor lesz gond,ha a fiú szüle elvannak 'szállva'.

Nálunk ez a helyzet, bár mi sem vagyunk azért szegények...anyukája nagyon anyagias és mindig hangot is ad neki.volt olyan,hogy én külföldön dolgoztam néhány hónapot,hogy meg tudjam venni az első autómat (500e. szántam volna rá)...ő meg többször hozzám vágta "viccesen" ,hogy nekik nem kell külföldön dolgozni azért,hogy autót vegyenek,főleg nem ilyet.

Legyen szerencséd, szülei fogadjanak el még ha más 'körből' való is vagy..de ha a legkissebb jelét is látod annak,hogy megaláznak vagy rosszul néznek rád ezért, akkor menekülj!

2014. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni mindent. Én sajnos tapasztalatból beszélek, és az ilyesminek sosincs jó vége. Vagy rájön a vérszem a csajra, és kihasznál, vagy féltékeny lesz, és napi szintű konfliktus lesz belőle. Ha valóban olyan a személyisége, hogy ezek elkerülhetőek, akkor talán...
2014. márc. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelmesek között ennek nincs jelentősége, viszont ahogy fentebb írták a szülők már sokkal nehezebben viselik el egymást..:S A szegény azért, mert Ő neki túl puccos ez az egész..a gazdag azért, mert Ő nem 'alacsonyodik' le ilyen szintre.....szal ez a gáz benne sztem, de ti ketten jól el lehettek egymással. :)
2014. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen igen.. a szülők... ebböl lehet probléma.. de netörődj vele.. nem a szüleivel jössz össze...
2014. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!