Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pasik miert eroltetik, hogy...

A pasik miert eroltetik, hogy a no (is) dolgozzon? Es miert tartjak a haztartasbeli noket eloskodonek, mikozben lehet az o asszonyuk is az?

Figyelt kérdés

Ez nagyon idegesit, hogy manapsag elvaras egy notol, hogy dolgozzon. A nagymamam koraban kifejezetten ez nem kivanatos volt es a haztartasbeli, takarito, fozo, moso, gyerekeket nevelo asszony volt az elvart. Oke hogy miert ne dolgozhatna ha akar, de nekem vegtelenul ellenszenves, hogy a gyerekekre manapsag az ovodak, bolcsodek vigyaznak es a szulok este hazaesnek faradtan, aztan egy kis jatek es alvas. Ez nekem felfoghatatlan. Talan mert ugy nottem fel enis, hogy anya mindig itthon volt, apa pedig dolgozott a csaladert.


A masik ami zavar, egy eloskodonek neveznek a pasik minden not, aki haztartas beli akar lenni vagy az is, pedig nemreg ez volt az elvart. Viszont ha a sajat parjuk dobja fel az otletet az mar full mas, mert az o, vagy mert azok mi vagyunk stb.. Ezt sosem fogom megerteni.


De valaki (ferfi) elmagyarazhatna ezt a nezopontot miert alakult ki vagy miert ragaszkodik hozza. Szamomra pedig nem indok az egy fizetesbol nem lehet elni stb.. Engem az elvi resze erdekel, ezt hogy gondoljak tulajdonkeppen..



2016. jan. 31. 20:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
utolsó te nem vagy férfi :D Egy Férfi úgy gondolkozik ahogy a 11-es, a te fajtád az a pasitípus aki nekem sosem kéne (magyar), a te fajtád csorgatja a nyálát a hangos, csalfa malacokra, és dobja el magától a házias, normális nőket. Lehet hogy van farkad, de férfi semmi esetre sem vagy!
2016. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
20-as, azért ugye te is érzed, hogy nem valami nagy bók, ha valakiről csak annyit tudsz elmondani, hogy "egy gyilkosnál meg tolvajnál még mindig jobb"?
2016. okt. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!