Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 5sos, Justin Bieber, One...

A 5sos, Justin Bieber, One Direction (tagjai) tényleg rossz énekesek, vagy divat lett szidni őket az emberke között?

Figyelt kérdés
Egyiket se ismerem/szeretem alaposan, de nem értek a zenéhez. Vélemények érdekelnek.
2016. febr. 8. 21:22
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Te furán érvelsz. Azt mondod, Jackson pedofil, majd hogy nem bűnöző. Én nem tudom, pedofil-e, mivel nem ismerem személyesen, és nem vagyok rajongója, kénytelen vagyok elhinni, amit a bíróság kimond, ők ártatlannak mondták. De ha azt mondjuk, hogy pedofil, akkor meg igenis bűnöző. Furcsa az érv.


A kérdés nem az volt, kinek jó a zenéje. Én se hallgatom Michael Jacsont, én régebbi rockot hallgatok. De nem a zene volt a lényeg, mert csomó előadó van, akit nem hallgatok, de egyértelmű, hogy van hangja, pl. Whitney Houston vagy Pink. Az igaz, hogy divat utálni őket. De nyilván valamiből ez kiindult, és én arra voltam kíváncsi, hogy tényleg nem tudnak-e énekelni.

2017. júl. 29. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!