Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 5sos, Justin Bieber, One...

A 5sos, Justin Bieber, One Direction (tagjai) tényleg rossz énekesek, vagy divat lett szidni őket az emberke között?

Figyelt kérdés
Egyiket se ismerem/szeretem alaposan, de nem értek a zenéhez. Vélemények érdekelnek.
2016. febr. 8. 21:22
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Értem én, de te is megemlíted, hogy helyesek.
2016. febr. 14. 21:43
 12/31 anonim válasza:
Hát igen tényleg helyesek, de nem csak ezért van sok rajongójuk !
2016. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Én is látom, ha valaki helyes, de nem szoktam megemlíteni, ha kérdezik, mért szeretem XY-t.
2016. febr. 16. 22:10
 14/31 anonim válasza:
51%

Justin Bieber elég sok olyan dolgot csinált amibe bele lehet kötni és az emberek ezért utálják. A zenéje szerintem nem rossz, van néhány száma amit szeretek.

A One Directiont én szeretem, szerintem jó számaik vannak.

5sos: Imádom őket. Sokan az 1d hez hasonlítják pedig egyáltalán nem ugyan abban a műfajban zenélnek. A 5sos számai közül az összeset szeretem és a banda tagokat is.

2016. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Szerinted milyen műfaj a 5sos?


Sok rocksztár is botrányos, nem csak Bieber.

2016. febr. 18. 20:12
 16/31 anonim válasza:
Pop-rock, pop-punk
2016. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább pop, de köszi a véleményed.
2016. febr. 19. 03:03
 18/31 anonim válasza:
A One Direction és a 5SOS nagyon különbözik.Talán Justin és a 1D még összefér,de kezdjük ott,hogy a 5SOS punk-rock és egy nagyon kicsit pop,míg Justin és a 1D teljesen csak pop.El kellene fogadni az embereknek,hogy a 5 Seconds Of Summer,nem egy átlagos fiú banda/One Direction utánzat/hasonmás,hanem a fiatalság,akik továbbviszik mondjuk a Green Day stílust.Én személy szerint inkább punk-rockot hallgatok,de ettől függetlenül szeretem Justint és a 1D-t is.Emellett hatalmas 5SOS rajongó vagyok,és tanúsíthatom,hogy ők egyátalán nem hasonlítanak a többi bandához! :)
2016. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem bántásból mondom, de szerintem nem punk, esetleg talán pp-punk lehet, mondjuk én a Green Dayt se tartottam soha nagy punknak, de az még mindig inkább.
2016. márc. 27. 11:35
 20/31 anonim válasza:
Én nekem tetszik a zenei stílusuk. Pár napja voltam 5SOS koncerten és nem playbackről énekeltek. A hangjuk teljesen ugyanolyan volt, mint a videoklippekbe.
2016. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!