Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 5sos, Justin Bieber, One...

A 5sos, Justin Bieber, One Direction (tagjai) tényleg rossz énekesek, vagy divat lett szidni őket az emberke között?

Figyelt kérdés
Egyiket se ismerem/szeretem alaposan, de nem értek a zenéhez. Vélemények érdekelnek.
2016. febr. 8. 21:22
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én mondjuk arra vagyok kíváncsi, hogy már eleve jó-e az a hang.
2016. máj. 16. 00:02
 22/31 szusy2 ***** válasza:
En 5sos rajongo vagyok es sztem nagyon tehetsegesek!Ügyesen játszanak a hangszereiken es fantasztikus hangjuk van emellet nagyon szeretik a rajongokat es nagyon viccesek!Nem playbackalnek lehet hallani a sajat hangjukat es nyilvan elofordult mar h elfelejtetek a szoveget vagy elestek (Calum) es nem ment kozbe a dal ergo nincs playback
2016. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

"elfelejtetek a szoveget vagy elestek (Calum) es nem ment kozbe a dal ergo nincs playback

"


Ez mondjuk jó esetben alapvető.



Köszi szépen a válaszod. Igazából most elfogulatlanok véleményét várnám. Se rajongókét, se utálókét.

2016. jún. 2. 23:31
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi az a 5sos, viszont justin biebernek ha csak a hangjat nezem, szerintem g*cijo hanga van. a one direction mielott osszeallitottak oket voltak ilyen brit xfaktorban vagy vmi hasonloban, hat kozuluk senki sem gyozott meg igazan.


egyebkent fiu vagyok es egyatalan nem ilyen zeneket hallgatok, identitas problemaim sincsenek, csak neha kielemzem magamnak, h mit es miert imadnak vagy utalnak az emberek olyan nagyon.


egyebkent igen divat lett, de mar tobb eve.

2016. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

5sos = 5 seconds of summer


Justinnak szerintem sincs rossz hangja, és szerintem is jobb a másiknál. Én se hallgatom amúgy, én klasszikus rockot hallgatok, és elég gáznak érzem, hogy te is szükségét érzed, hogy mentegetőzz. Mármint nem te vagy gáz, hanem a társadalom.

2016. jún. 4. 20:35
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
en is gaz vagyok, mert engedek a tarsadalmi nyomasnak es mentegetozok :D
2016. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
:)
2016. jún. 5. 22:46
 28/31 anonim válasza:

Szerintem Justin Biebert az emberek a személyisége miatt nem szeretik. Én a zenéjét se, a hangját se, nekem egyszerűen nem tetszik.

A One Direction jobban szeretem, nem imádom őket, de szerintem jól csinálják, amit csinálnak. Az egy dolog, hogy nem mindenkinek jön be ez a műfaj. (Nagyon pop, és egyértelműen a lányrajongóiknak csinált dalok).

Nekik viszont a személyiségüket imádom :D Például Harry Styles solo albuma nagyon megfogott, nagyon szeretem.


A 5SoS nem ismerem sajnos :(

2017. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még jöhetnek. Köszi, hogy kulturált válaszok jöttek.
2017. júl. 28. 21:24
 30/31 anonim ***** válasza:
Divat lett szidni őket! Ha valakinek nem tetszik az adott zene, akkor nem kell hallgatni! Van egy csomó előadó, akiknek nekem nem tetszik a zenéje, mégsem szidom őket! Egyáltalán minek szidni valakit, csak mert nem tetszik a zenéjének a stílusa? Ez most komoly? Felfogják, hogy mit is művelnek? Michael Jacksont mindenki istenítette, közben pedofil volt, és nem mindegyik száma volt túl jó! Ha később született volna, és most lenne énekes, kb. botrány lett volna belőle! Felismerhetetlenné műtette magát, anorexiás lett, pedofil volt, drogozott (megjegyzem, egyik miatt sem szidom őt), egy ilyen énekes most kb. felvállalhatatlan lenne! Semmi bajom vele, de éppen ezért Justin Bieber-rel sincs bajom! Sem Michael Jackson, sem Justin Bieber nem bűnöző, tehát nincs miért bárkinek is haragudnia rá! Ha bármit is tett, hát büntetésüket megkapták, nekem nincs miért haragudnom rá! Híresnek lenni meg egyelőre még szabad!
2017. júl. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!