Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zárkózott vagyok és rettegek...

Zárkózott vagyok és rettegek a megnyílástól. Hogyan oldjam a félelmet, a stresszt, amit ezek okoznak nekem?

Figyelt kérdés
Évek óta totálisan bezárkóztam. Alig beszélgetek emberekkel és ha mégis, akkor is nagyon keveset. Annyira elfajult a helyzet, hogy már stresszes is nyitni mások felé, pedig most már sokkal szükségesebbnek érzem, mint eddig bármikor.
2016. márc. 2. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért zárkóztál be? Mi az oka?
2016. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bekerültem egy új környezetbe, változott az életvitelem, a régi barátaimmal megszűnt a kapcsolat és az új emberek meg rossz szemmel néztek rám és így inkább elkerültem őket. Aztán szépen lassan már nem volt kivel beszélgetnem, legalább is én akkor még így láttam tiniként, azóta már eltelt pár év.
2016. márc. 2. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát akkor, próbálj uj barátokat szerezni

Hány éves vagy?

2016. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!