Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól látom, hogy a testépítők/s...

Jól látom, hogy a testépítők/sportoló emberek között több a szingli és gyermektelen, illetve azok, akik soha nem akarnak családot?

Figyelt kérdés
A sportolás elég időigényes hobbi.Kevés családos ember sportol.
2016. márc. 9. 00:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Látom nem tudják egyesek értelmezni,amit írok.


Én szeretek edzeni,nem csak muszájból csinálom,DE! azért valljuk be,hogy sokkal egyszerűbb lenne leülni tv-t nézni 2 óráig,és pöffeszkedni,pihenni.


Persze én nem ilyen típus vagyok,és ha X ideig nem mozgok nem érzem jól magam,de igen is kell hozzá akarat és elszántság.

Én itthon edzek,nem teremben,engem zavar a sok ember,olyankor csak az edzésre szeretek koncentrálni és kizárni a külvilágot.

Edzés közben szoktam tv-t nézni,így összekötöm a dolgokat.


Nevezheted hobbinak is,nálam ez nem hobbi,hanem létszükséglet.Szeretem csinálni,de van benne kényszerérzet is.

Vannak akik szeretik a munkájukat,de ha nem szeretik,akkor is kell dolgozni,mert meg kell élni valamiből.


A "hobbi" nálam az olyan dolog,aminél azt érzem,hogy semmiféle akarat és erőfeszítést nem igényel,nem érzem 1 percét sem tehernek,hanem 100% szórakozás.


Az edzés azért nem ilyen.Ott igen is oda kell figyelned,hogy szabályosan végezd a dolgokat,persze aki szereti is csinálni az duplán jó.


De ne hasonlítsuk már egy olyan tevékenységhez,amikor az ember pihenve szórakozik,mert az teljesen más.

2016. márc. 11. 15:05
 22/23 A kérdező kommentje:

"Tehát van 3 órád és vagy kondizok vagy játszol a gépen. Na, így mennyi jön ki a kondiban, ha fel kell öltöznöd, oda kell érned és hasonlók?

"


Ezt látod sokan nem értik.

Nem csak erről van szó,hanem pl az odafigyelésről.Az előtte-utána étkezésről,az edzés nem csak az edzés nettó idejéből áll.


Még ha leülsz a gép elé játszani,akkor másra nem kell figyelned csak a játékra.

2016. márc. 11. 15:07
 23/23 anonim ***** válasza:
Oké, kérdező, de mit akarsz kihozni a kérdésből, még mindig nem értem? A sport időigényes, oké, legyen az, de annyira nem, hogy ne legyen mellette az embernek ideje a kapcsolatára. Mert akkor ennyi erővel aki dolgozik napi 8-12 órában, akkor annak sincs. Szóval nem értem mire akarsz kilyukadni. Az élsportolóknak meg az a munka, tehát amíg te a gyárban gürcölsz 8 órát, ő a teremben/sportpályán, stb. Szóval semmivel nem lesz kevesebb ideje másra.
2016. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!