Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha találnátok az utcán vagy...

Ha találnátok az utcán vagy bárhol egy nagyon drága telefont, visszaadnátok a tulajdonosának vagy megtartanátok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Milyen izgalmas lesz, amikor majd a rendőrségen kérdezgetnek, hogy honnét van a telefon. Kocsit miért nem lopsz, hiszen az is ott áll gazdátlanul az utcán.
2016. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bordás Béla ***** válasza:
100%
Igen, visszaadnám minden további nélkül! (mint ahogyan már volt is rá példa)
2016. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

1. Magyarországon minden talált tárgyat vagy pénzt le kell adni a rendőrségen különben lopást követsz el. (ha 1 évig nem jelentkezik senki akkor az a tiéd)

2. manapság minden szolgáltató méterre pontosan be tudja lőni hol a készülék (a drágább cuccokat még kikapcsolt állapotban is)

3. az IME számokkal lehet ugyan trükközni de manapság egyre nehezebb és ha nem sikerül a művelet kinyírja a telefont.

4. legyen már bennetek egy kis emberség ebben az átkozott világban van aki fél évet spórol a telefonjára ti meg eltennétek hogy jól van így jártál kis haver. Ja nem beszélve az érzelmi értékeket ami egy telefonon lehet (képek, üzenetek)


Összegzés: Menj be a szolgáltatódhoz és kerestesd meg velük a fülest. Ők majd elmondják mi a módja.

2016. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Cameroon ***** válasza:
0%
persze hogy megtartanám.hülye lennél visszaadni.
2016. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sajnos a legtöbb nem adja vissza. Nagyon kevés a becsületes ember. Hideg vizet ihatsz rá. Én már többször hagytam el a telómat,meg is találtam a neten mert arultak, de így sem kaptam vissza. A rendőrség meg nagy ívben tojt rá. Aki meg bevalja hogy nem adja vissza az olyan másban is. Jobban tenné ha nem lenne rá büszke, nem jó reklám!
2016. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Természetesen visszaadnám. Ezt tettem eddig is, ha találtam valamit. Nem fogok a többi ember szintjére lealacsonyodni (tisztelet a kivételnek), csak hogy legyen egy drága telóm.
2016. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!