Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy baromság, de...

Lehet, hogy baromság, de megkérdezem. Egy csúnya vagy egy szép embertől várják el jobban, hogy adjon a külsejére?

Figyelt kérdés

Illetve ez mennyire függ az egyén más tulajdonságaitól (intelligencia, tanultság, siker a szakterületén), a foglalkozásától, illetve a környezetében élő emberek jellemétől?

(A külsőre adás alatt nyilván nem az alap ápoltságot értem, hanem a dekoratív megjelenést.)



2016. márc. 30. 18:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az ápoltság könnyen elintézhető, nem igényel túl sok pénzt és időt. Alap elvárás minden közösségben.

Viszont a túlsúly már problémásabb. Gratulálok a fogyásodhoz, nagy akaraterőd lehet! Elsősorban azon múlik.

2016. márc. 31. 01:01
 12/16 anonim válasza:
Èrdekes csunya szèp èppen kinek mi, èn is voltam màr jò pasi mèg Nem jò pasi is ,de az èrdekes hogy egy bizonyos embertipusnak ugy Èrtem harakter Annan Nem tetszem lehet te is igy vagy. Kaphatok egy fotot?
2016. márc. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

" 65%-os vagyok" .:D Köszi.:))


" Szóval megéri azzal foglalkozni, amit szeretek."


Teljes mértékben egyetértek Veled.:)

2016. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én személy szerint senkitől sem várom el, mert épp úgy ahogyan norma az, hogy ne adjunk túlságosan mások véleményére, nálam is norma, hogy ne ítélkezzek túlságosan mások fölött olyannyira, mintha beleakarnék szólni az életébe.

Szerintem az "elvárt szépség" értelmetlen fogalom, ha valaki nem szép, azt elfogadom, ha olyanokkal találkozom, akik meglepnek a szépségükkel, arra csodálattal tekintek. Ha komolyan azt látnám valakin, hogy elvárásból valamilyen, az eleve nem lenne meglepő, talán kicsit azt is érezném, hogy nem is értem, "kicsoda ő", mintha elveszítené önmagát, amikor ezt tartja fontosnak.

Meg amúgy is általában, ha megfelelésből tennék valamit, közben labilis lennék, nem tudnám azért arra "építeni" önmagam, és az látszana rajtam, hogy "néha ilyen vagyok, néha olyan, néha nem ilyen s nem olyan".

Szóval inkább az látszana, hogy nem vagyok semmilyen:)) legalábbis nem lennék stílusos, hiteles, megható.


# 8

Kiről is beszélünk?

Sosem fogadom az általánosítást, szerintem mindig lehet valakire figyelni, aki viszonyul hozzád valahogy, ha mindenki figyelmét elvárnám, akkor biztos nagyon boldogtalan ember lennék.

2016. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőtől elvárom, hogy ápolt legyen
2017. nov. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azt veszem észre, hogy férfiaknál a szebbektől, nőknél a csúnyábbaktól, ha tényleg nem az alap ápoltság a téma.
2017. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!