Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálják a pókfóbiámmal?

Mit csinálják a pókfóbiámmal?

Figyelt kérdés
Ma este láttam egy kb. 2 cm nagyságú fekete pókot. De sajnos nem tudtam megölni azóta ideges vagyok, nem tudok aludni. De még a családom is le szól emiatt engem, nem hogy megértenének.
2016. ápr. 3. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Alszol már?
2016. ápr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kb 20 percre rá ...

Akk nincs nagy gond ;)

2016. ápr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Én is beszólnék, ha meg akarnál ölni egy ártatlan s ártalmatlan állatot (másutt vannak az emberre is igen veszélyesek, de az éghajlatváltozás még nem érte el azt a szintet, hogy hazánkban is reális legyen félni a pókoktól)... Bár segítenék megfogni és kirakni. Azt azért értem, hogy egy nagyobbacska pók valahol ijesztő lehet.


Nehéz lehet pókfóbiásnak lenni, hisz annyi pók van.

Voltak emlékezetes találkozásaim pókokkal, de inkább nem mesélem el őket, bár nekem csak kicsit volt zavaró, mivel nagyon szeretem a pókokat.

2016. ápr. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

sajnos a külsejük ijesztő. A macskám is fél tőlük, legalábbis amikor egy felé mászott, odébbállt az útjából. A pókfélelemre van egy ősi görög szó. Sajnos az, ahogy szedik a vékony hosszú lábaikat gyorsan, ijesztően hat ránk.


De előszőris tehát: a pókok zöme a bőrt sem tudja átrágni, ha csipni akar. Másodszor, majd ha agyonütötted, és éjjel felver egy szúnyog, gondolj arra, hogy a pókok ezektől megvédenek. Itthon ezek ártalmatlan kisasszonyok, összehasonlítva mondjuk Braziliával vagy Ausztráliával.


Na, ettől félj! https://www.youtube.com/watch?v=9hYLbVAPfNM

2016. ápr. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Fú, engem annyira nem érdekel. Rám olyan pánik jön, amilyenről azt hittem, csak könyvekben meg filmekben léteznek.


Szinte 10 mp alatt csatak víz leszek, úgy leizzadok, mint a nyári 40 fokban panelben légkondi nélkül soha. Elkezd remegni a kezem, hányingerem lesz, és nem nagyon kapok levegőt.


De egyedül élve egyik opció az, hogy költözöm, másik, hogy ráküldöm a flakon hajlakkot. Vagy mostanában a billentyűzet tisztító fújókát nyomom nekik, megdöntöm a flakont - használati utasításra merészen fittyet hányva - és megfagyasztom őket.


Ha egyszer férjhez megyek, ez lesz az egyetlen teszt, hogy vajon ő az igazi. Ha kiteszi a szabadba, pápá. Aki rovar beteszi ide az undorító ízelt lábát, élve nem jut ki. Majd még visszajön bosszút állni.

2016. ápr. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolog amitől sokáig én is féltem azok a pókok voltak. De vicces módon tényleg a legjobb szembenézni a dologgal.


Egyszer mikor már nagyon untam, hogy a legkisebb pókkal is így vagyok nekiálltam eget nézegetni kicsit. Aztán mikor ahogy feltűnt hogy semmi parás nincs benne hozzányúltam, persze el is szaladt. :D Kicsit később megtaláltam, akkor már úgy kezdtem hogy kezem elé raktam és fel is szaladt rá, aztán kivittem az udvarra a kezemen. Innentől meg igazából nem is tartok tőlük.

2016. ápr. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem porszívóztad fel? Mi is vadásszuk a pókokat a lakásban, utálom őket. Ha látom agyonütöm, de valóban van az a nagyság, amire már nem merek rálépni és akkor jön a porszívó.
2016. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!