Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan viszonyultok a...

Ti hogyan viszonyultok a művészlelkekhez?

Figyelt kérdés
Szimpatikusnak, furának, vagy esetleg taszítónak tartjátok őket? Mi a véleményetek róluk?
2016. ápr. 10. 14:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételnek persze.
2016. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Hülyék.
2016. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolatok. Köszönöm a válaszokat! :-) A negatívakra is ment a zöld, hiszen az is egy vélemény. :)
2016. ápr. 10. 14:42
 14/27 A kérdező kommentje:
Azért az, hogy hülyék, az túlzás. Akiket ismerek, mind okosak, értelmesek. Én sem tartozom a hülyék közé. Nyilván vannak ostobák is, de ne általánosítsunk.
2016. ápr. 10. 14:44
 15/27 anonim ***** válasza:
28%
Szoktam néha hányni.
2016. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
örülök neki
2016. ápr. 10. 15:05
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

Kezd kicsit elcsépelt lenni ez a kifejezés. Olyan, mint mikor a tinik azt mondják, "én érettebb vagyok a társaimnál". Hirtelen mindenki művészléleknek mondja magát, ha kicsit csendesebb a társainál és mondjuk szeret olvasni, rajzolgatni.


"Az biztos, hogy máshogy látom a dolgokat, mint sokan körülöttem. Például sok dolgot "megcsodálok", és egyből arra gondolok, hogy rajzolhatnám le, meg ilyenek."

Persze, hiszen ez a hobbid. Hülye példa, de amikor anno Simseztem, én is vizsgálgattam séta közben a szebbnél szebb házakat, hogy hogyan is lehetne megépíteni. Egyszer ügyesen neki is mentem így egy oszlopnak. ^^


Ha szereted a művészetet, és tehetséges vagy, az tök jó. Fejlődj benne, aztán később űzd magasabb szinteken. De ettől még nem kell überkülönlegesnek érezni magadat. Az emberek mások, mindenkinek más az értékrendje; a hozzád hasonló gondolkodásúak/érdeklődésűek kedvelni fognak, a többiek nem.

2016. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam überkülönlegesnek, de még simán különlegesnek sem. Minden ember egyenlő. És nem saját magam tartom művészléleknek, hanem mások mondták rám, ahogy írtam is. Az meg egyáltalán nem igaz, hogy csendes vagy visszahúzódó lennék.
2016. ápr. 10. 15:22
 19/27 A kérdező kommentje:
Egyébként részben egyet értek veled, tényleg kezd elcsépelt lenni a kifejezés.
2016. ápr. 10. 15:23
 20/27 anonim ***** válasza:
52%
Nekem kifejezetten tetszenek. Azt hiszem, hogy valójában csak az ilyen emberek vonzanak. :)
2016. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!