Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket manapság nem...

Az embereket manapság nem hatja meg a gyerekbántalmazás, jól látom?

Figyelt kérdés
Mentem haza ma a városból,és egy anya a buszon ordibált a gyerekével( 2éves lehetett) és párszor fel is pofozta,a gyerek minél jobban sírt,annál idegesebb lett az anyja. Aztán leszálltak. Senki sem törődött velük,pedig tele volt a busz... Viszont kb 1 hónapja egy fiatal pasas sétáltatta a kutyáját,valami rosszat tett a kutya,az meg megütötte,és egy másik fiú meg a barátnője odarohantak kioktatni a pasast,hogy hogy tehet ilyet. Manapság egy kutya élete többet ér egy gyereknél. Szerintetek is így van?
2016. ápr. 20. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elszigetelt eset lehetett,ennyiből én komoly következtetést nem vonnék le.

Senki nem szereti beleütni a más dolgába az orrát.......

2016. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Láttam már hasonló eseteket és általában a kutyát sajnálják az emberek.. vagy ha látnak gyerekverést nem törődnek vele
2016. ápr. 20. 13:52
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem szeretnek, nem mernek mások dolgába beleszólni általában. De azért van egy-két ember, aki közbeavatkozik. De ez a ritkább. Te láttál mindkét féléből most egyet. Ez azért még nem statisztikai alap :)

Ez régen is így volt. Ezért a manapság szó felesleges a kérdésedbe.

2016. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Facebookon is olvastam sok olyat hogy kutya megharapta a gyereket és az emberek 80%a a kutyát védte...mert hogy a "gyerek biztos kiprovokálta"
2016. ápr. 20. 13:58
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem meg aki szereti az állatokat, az az összeset szereti.

De a más kölke más téma. Ahány ház annyi féle nevelés. Másrészt más gyereke kb hidegen hagy, majd ha lesz sajátom, azt babusgatom. Szerintem sokan vannak ezzel így.

2016. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó egyet értek veled,én csak a véleményekre vagyok kíváncsi. :) meg tapasztalatokra.
2016. ápr. 20. 14:04
 7/18 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy sajnálom a gyereket és a kutyát is, ha bántják.

Az meg hülyeség, hogy a gyerek tehet róla, hogy megharapta a kutya. Eleve ne legyen gyerek felügyelet nélkül kutya mellett. Ilyenkor a szülők a hibásak és a kutya gazdája.

Mert a kutya mellett mindig legyen ott a gazdája, és figyelje, hogy mit csinál.

2016. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan feelingje van a dolognak, hogy csak a kutyák iránti utálatod miatt hoztad fel a témát s nem az érdekel, hogy az emberek érdektelenek vagy sem xDDD..
2016. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mivan? én utálom a kutyákat? őket imádom a gyerekek meg hidegen hagynak... csak sok ilyet látok,és kíváncsi voltam már ember véleményére.. ENNYI
2016. ápr. 20. 14:23
 10/18 A kérdező kommentje:
más*
2016. ápr. 20. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!