Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket manapság nem...

Az embereket manapság nem hatja meg a gyerekbántalmazás, jól látom?

Figyelt kérdés
Mentem haza ma a városból,és egy anya a buszon ordibált a gyerekével( 2éves lehetett) és párszor fel is pofozta,a gyerek minél jobban sírt,annál idegesebb lett az anyja. Aztán leszálltak. Senki sem törődött velük,pedig tele volt a busz... Viszont kb 1 hónapja egy fiatal pasas sétáltatta a kutyáját,valami rosszat tett a kutya,az meg megütötte,és egy másik fiú meg a barátnője odarohantak kioktatni a pasast,hogy hogy tehet ilyet. Manapság egy kutya élete többet ér egy gyereknél. Szerintetek is így van?
2016. ápr. 20. 13:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Most mi bajod van? Boldogabb lennél, ha a kutyát se védték volna meg? Nem hallottál róla, mennyi állatkínzás van? Nagyon sok van, linkeljek véres kutyatetemeket? Akkor jobban éreznéd magad? Attól úgy éreznéd, hogy mégis kevesebbet ér a kutya élete, mint a gyereké? Komolyan, mit akarsz tulajdonképpen ezzel a kérdéssel, menjünk és kezdjünk állatokat kínozni..?
2016. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam ilyen eseteknek a szemtanúja. Te hpgy reagáltál rájuk?
2016. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Sunshinedoll ***** válasza:
27%
Lol, hihetetlen, egyes emberek annyira gázak, hogy többre tartanak egy kib-szott kutyát, mint egy kisgyereket. Én sem szeretem a gyerekeket abban az értelemben, hogy nincs hozzájuk türelmem, és szülni sem akarok, de azért a gyermekbántalmazás az egyik lehető legkevésbé tolerálható dolog a világon, úgyhogy én mindig belepofázok másak a gyereknevelési szokásaiba. Ha két felnőtt összeverekszik az utcán, hívod a rendőröket, viszont egy védtelen gyerek esetében nem? Kit érdekel, hogy a szülője, a szülő igenis lehet bántalmazó magaviseletű!
2016. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
gyermekbántalmazásnál nem számít, hogy nem az én gyerekem és nem az én dolgom, beleszólok, tiltja a törvény is, aki szó nélkül hagyja, hogy a szeme láttára üssenek egy tehetetlen gyereket akkor az szerinte nem számít bűncselekménynek.
2016. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
40%

Mert nem szolnak bele mas nevelesi stilusaba.

A kutyat meg azert vedik meg mert mar ez a mai trend; a kutya bekerult a hazba, a kutyanak tobbezres tapja van, a kutyanak orvos kell, ha kronikus beteg tizezreket koltenek a kutya gyogyszerere, ruhaja van, es ugy bannak vele, mintha ember, "csaladtag" lenne. Legyen csaladtag, de azert nem ember. Kozben a nagymami meg felfordul Bivalybasznadon mert Annacska Budapesten tobbet foglalkozik Fifikevel, mint a nagymamaval, aki Annacskat budos kolokkent pelenkazta es etette.


Szemely szerint nem szolok bele mas nevelesi stilusaba. Ha ram bizzak a gyereket nem pofozok, de fegyelmezek, akar ugy is ha szulok nem szoktak. Nalam nincs nutellas kenyer vacsi elott es foci a hazban. Kesz.

Szerintem egy-ket kis tasli belefer. Talan nem lenne ekkora szajuk a mai gyerekeknek. De sokszor inkabb azt latom, hogy a szulok le se xarjak oket, berakjak a teve meg gep ele a kolykoket es amig nem idegesitik oket nem is fegyelmeznek. Pl. lexarjak, hogy a szobajaban rugdossa a gumilabdat, meg a nappaliban, amig oket nem zavarja. Az mas kerdes, hogy a gyerek nem erti miert lehetett elotte 5-10 percig csinalnia, most meg hirtelen fenyitik erte.

Vagy a kiabalas, agyon ugralas is. Ha 5 percig csinalhatta, utana hirtelen most ez miert lesz dolog? Az elejen szolni kell, hogy ezt nem. Nem pedig rahagyni.

A kis lelkivilaguk megovasatol meg teljesen rosszul vagyok. A gyerek nem fog osszetorni, ha raszolok csunyan, hogy nem szabad harapni. Rendet tanul, ami nem elfogadott viselkedes, azt szerintem egyaltalan nem szabad toleralni. "Mert milyen csunyan neztem ra." Jesszus Mari, akkor harapdaljon vegig mindenkit, mert milyen cuki?!

Aztan az ilyen miatt van, hogy egy ismerosom fiat es osztalytarsait terrorban tartja egy idiota kolyok a suliban, aki HARAPDALJA oket! Mert nem volt rendre tanitva.


Na ennyi a velemenyem.

Az utcan nem fogok neked menni erdekharcoskent nyugi. Lexarom ki mit csinal a kolkevel, kutyajaval, amig ram nincs hatassal, ez csak a velemenyem.

2016. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mit kellett volna tenniük? Te közbeléptél? Mit csináltál?
2016. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Facebookon is olvastam sok olyat hogy kutya megharapta a gyereket és az emberek 80%a a kutyát védte...mert hogy a "gyerek biztos kiprovokálta""


Ez nem jelenti, hogy a kutyát védik. Hanem azt jelenti, hogy a szülőt/gazdát hibáztatják, ugyanis a gyerek miattuk tud provokálni.

2016. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg aki szereti az állatokat, az az összeset szereti. "


Szerintem nem, én pl. nem bírom a macskákat. Na meg a kullancsot...

2016. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!