Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért gondolják,...

A lányok miért gondolják, hogy a sminktől szépek?

Figyelt kérdés
Most a tinédzser kategóriára gondolok. Férfi szemmel nêzve és kortársaimat is megkérdezve (17/F) mindnyájan azon véleményen voltunk, hogy csúfit a smink. A szoliról nem is beszélve.
2016. máj. 9. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Az sem mindegy, hogy milyen mennyiségű sminkről van szó. Kevés megszépít, sok elcsúfít.

2. Nem minden lány azért sminkeli magát, hogy fiúknak tetsszen, csak önmagának szeretne megfelelni.

3. Szerintem mindenkinek joga van azt tenni, amit szeretne, ha ők úgy gondolják, hogy sminkelni szeretnék magukat, tegyék meg nyugodtan. Maximum te/a haverjaid nem lesztek a barátaik.

4. Nem biztos, hogy mindenki úgy gondolja, ahogyan ti. Van olyan, akinek kifejezetten bejön a smink.


Nem támadni akarok egyáltalán, remélem nem úgy jött le a kommentemből. :)

2016. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez annyira, de annnnnnnnnnyira passzol a legtöbb férfire:D

Én is azt vettem észre, hogy a férfiak nem igazán veszik észre a natúr sminket...

2016. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Az számít, hogy az illető, aki viseli jól érzi-e magát a sminkben. És ha az illető jól érzi magát kék szemhéjjal meg pink rúzzsal meg homlokig kent szemöldökkel, akkor megtartod magadnak a véleményed, mert senkit nem érdekel.
2016. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, attól csak szebbek
2018. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!