Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak, akik ilyen...

Azok a férfiak, akik ilyen gusztustalan dolgokat írnak, mire számítanak?

Figyelt kérdés
Amikor egy lány kiír itt egy kérdést intimebb témákban (pl. hogy borotválja, vagy nőgyógyászati témák vagy ilyesmi), kap privátokat férfiaktól. Gondolom, nem csak én. Hogy "nyugi, én szétb***sználak síkosító nélkül is", vagy "majd én úgy megduglak, szüzike, hogy felkelni se tudsz", és így tovább. Gondolom, nem én vagyok az egyetlen. Na most ilyenkor mit remélnek? vajon mennyire lepődnének meg, ha egy lány őszinte érdeklődést mutatna az aktus iránt ezek után? (Félreértés ne essék: egyetlen pedofil baromnak sem akarok áldozatául esni, még szórakozásból sem, de elképzelni sem tudom, mit várnak).
2016. máj. 14. 21:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem várnak, csak tapsikolnak magukban, hogy beszólhattak valakinek random, amit az életben úgy sem tennének meg, mert ahhoz már nincs merszük.
2016. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

figyelj, amikor én tettem fel kérdést a herémről, publikus választ se kaptam ...

örülj

2016. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De hát mi se kapunk. Mármint ettől nem megy előrébb az akármilyen problémám, hogy valaki megb**szna. :)
2016. máj. 14. 21:42
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
de legalább törődnek veled
2016. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Érdekes a hozzáállásod. Ki törődik veled? Aki meg akar b**szni, mikor megtudja, hogy még szűz vagyok? Remek. Törődés az, amikor beteg vagyok, és a barátaim felhínak telefonon, hogy áthozzák-e a leckét.
2016. máj. 14. 21:47
 6/22 anonim ***** válasza:

prostikat is felveszik, ezekre is van pozitív visszajelzés. Zsák megtalálja a foltját.


Külföldön volt egy felmérés, hogy egy nő, és egy férfi odament az utcán ellenkező neműekhez és csak annyit kérdezett tőlük, hogy "lenne e kedvük szexelni vele?" Ennyi., se köszönés, se más.


a nőnek 70en mondtak igent, a férfinak 30an a 100 megkérdezett emberből.


ezek után ha elég nagy számban küldesz ki egy "dugnálak, kő kóla?" tartalmú levelet, arra is lenne pozitív visszajelzés.

2016. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ennyire mellre szívni!


Ez egy ilyen oldal: leszólják egymást ,beszólogatnak ,mindenki mindenkinél okosabb ,mindenki profi orvos/pszichológus/autószerelő/műszerész!


Az esetek 90%-ban csak "szórakozni" járok ide!

Ha meg valaki beszól ,próbálom intelligensen viszonozni a helyzetet.

2016. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

csak vicces akartam lenni igazából :(

az a 100ból 30 meg megrendezett prank volt.

Én nem is értem, itt mindenki elhiszi ami a neten van?

2016. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ismerem az ilyen social experimenteket, de sok bennük a logikai bukfenc. Mondjuk itt attól végül is lehet releváns a válasz. Az a 70 pasi meg hülye. Mármint láttam azt a videót, és elég fura, hogy nem féltek attól, hogy a csaj elviszi őket egy bokorba, ahol ott áll 2 megtermett izmos férfi, de hát ők tudják.
2016. máj. 14. 21:59
 10/22 anonim ***** válasza:
hát ilyen ez az oldal. mégis mit vártál? szaktanácsadást? itt tinik trollkodnak, ennyi.
2016. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!