Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak, akik ilyen...

Azok a férfiak, akik ilyen gusztustalan dolgokat írnak, mire számítanak?

Figyelt kérdés
Amikor egy lány kiír itt egy kérdést intimebb témákban (pl. hogy borotválja, vagy nőgyógyászati témák vagy ilyesmi), kap privátokat férfiaktól. Gondolom, nem csak én. Hogy "nyugi, én szétb***sználak síkosító nélkül is", vagy "majd én úgy megduglak, szüzike, hogy felkelni se tudsz", és így tovább. Gondolom, nem én vagyok az egyetlen. Na most ilyenkor mit remélnek? vajon mennyire lepődnének meg, ha egy lány őszinte érdeklődést mutatna az aktus iránt ezek után? (Félreértés ne essék: egyetlen pedofil baromnak sem akarok áldozatául esni, még szórakozásból sem, de elképzelni sem tudom, mit várnak).
2016. máj. 14. 21:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a való életben még egy szobában se mernek lenni nővel, otthon meg arra élvezkednek, hogy neten irtak egy csajnak, vagy nem tudom :D Aztán az ilyenek irják ki az olyan kérdéseket, hogy miért ekkora szajha minden nő, miért mindenkinek csak a gazdag, jóképű, macsó férfiak jönnek be.
2016. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
szétb.nám az összes fejét
2016. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
megint hamarabb feljött a dug ás, mint a herém :(
2016. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem szaktanácsadást várok. Más nők tökre jól tudnak az ilyesmire válaszolni.
2016. máj. 14. 22:35
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem kell válaszolni az ilyenekre, ennyi. Azért csinálják hogy felkeltsék a figyelmet
2016. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam. Igazából a s((eggfejség motivációja érdekel, de gondolom, nem fogjuk megfejteni. :) Köszi mindenkinek.
2016. máj. 14. 22:59
 17/22 anonim ***** válasza:
Itt biztos sokan megakarnak, de ha ott lennél az ágyon széttárt lábakkal, akkor se tudnának mit kezdeni veled. Ez az oldal tele van impotens gyökerekkel, akiknek az jelenti a nap fénypontját, hogy kiverhetik maguknak. Nő természetesen nem érne ahhoz a fonnyadt szőlőszemre emlékeztető kis büdös valamire, amit ők faroknak mernek nevezni. Így ennyi örömük maradt az életben...egészségükre, ha ettől könnyebben sírják magukat álomba:)
2016. máj. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"Itt biztos sokan megakarnak, de ha ott lennél az ágyon széttárt lábakkal, akkor se tudnának mit kezdeni veled. "


Ez remek, de ne is írjanak.

2016. máj. 15. 01:36
 19/22 anonim ***** válasza:

Többségük a nagy számok törvényére alapoz és néha biztos össze is jön.

Azt viszont, ne gondold, hogy így kezdik. Életunt, csalódott, besavanyodott emberek. 1000 normális üzenet után, megunja a legtöbb ember a dolgot, ők is így jártak.

Mást nem tehetsz velük, mint ignorálod őket. Ez egy anonim oldal, sok ember itt éli ki magát.

2016. máj. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit, ők erre maszturbálnak :D
2016. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!