Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak, akik ilyen...

Azok a férfiak, akik ilyen gusztustalan dolgokat írnak, mire számítanak?

Figyelt kérdés
Amikor egy lány kiír itt egy kérdést intimebb témákban (pl. hogy borotválja, vagy nőgyógyászati témák vagy ilyesmi), kap privátokat férfiaktól. Gondolom, nem csak én. Hogy "nyugi, én szétb***sználak síkosító nélkül is", vagy "majd én úgy megduglak, szüzike, hogy felkelni se tudsz", és így tovább. Gondolom, nem én vagyok az egyetlen. Na most ilyenkor mit remélnek? vajon mennyire lepődnének meg, ha egy lány őszinte érdeklődést mutatna az aktus iránt ezek után? (Félreértés ne essék: egyetlen pedofil baromnak sem akarok áldozatául esni, még szórakozásból sem, de elképzelni sem tudom, mit várnak).
2016. máj. 14. 21:19
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"Életunt, csalódott, besavanyodott emberek."


Értem én, de ne rajtam töltsék ki. Mondhatnám, értem én, csak lesz**arom.


Köszönöm a válaszokat.

2016. máj. 15. 11:58
 22/22 anonim ***** válasza:
Arra, hogy ha 1000 lánynak írnak, hátha lesz egyvki közülük akkora r....c, hogy tényleg el is megy velük. De amúgy nem értem, mit várnak ettől... sztem inkább az esélytelenek nyugalmával írogatnak. Mert értelmes ember nem hiszem, hogy elhiszi, hogy ha olyat ír egy lánynak, hogy "feküdj le velem, tuti jobb vagyok az ágyban, mint a vőlegényed", az azonnal az ágyába repül... vagy ugye trollkodnak. Mindenesetre baromi zavaró.
2016. máj. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!