Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó Magyarország ellen...

Miért jó Magyarország ellen szurkolni?

Figyelt kérdés

Aki azt mondja, hogy nem szereti/érti a focit, ezért nem érdekli az eredmény, azt megértem. Akit már zavarja a sok focis cucc amit 2 hét alatt az arcukba toltunk, azt megértem. Akit zavar, hogy leállt párszor a forgalom, azt megértem. Akit zavar, hogy nem kórházakat építettünk, azt megértem.

De azt, aki csak azért a másik csapatnak szurkol (jelenesetben Belgium), mert a magyaroknak szurkolni túl divatos lett mostanában, és hú de jó lenne facebookon oltogatni a magyar drukkereket, hogy "milyen sz. r a magyar csapat, hajrá belgium, látjátok én megmondtam, semmit nem érnek a magyarok", azt egyszerűen nem tudom megérteni.. Ez mi a rákért jó az embereknek? Boldogság tölti el őket, ha idegesíthetnek másokat? Azt totálisan megértem, aki esetleg belga felmenőkkel rendelkezik, de itt lakik és belgának érzi magát, ezért a belgáknak szurkol, de az olyan embereket végképp nem értem, akik nem egy konkrét csapatnak szurkolnak, hanem mindig az ellenfelünk..


Miért jó ez?

Lehet vannak logikai bökkenők a szövegemben, de elég nagy érzelemviharom van, remélem a kérdés lényege érthető.


2016. jún. 26. 22:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus szarkavaró emberek. Ne foglalkozz velük, különben elérik a céljukat. Olyanok, mint a trollok, csak rosszabbak.
2016. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Hihetetlen hogy itt vannak ekkora utolsó mocsodég undorito gane emberek.
2016. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Inessential ***** válasza:
10%

Én nem szurkoltam senkinek, de örültem volna, ha a magyarok nyernek.


Viszont...azért, mert valaki magyar, nem szurkolhat az ellenfélnek?

Ha nem lennének bent a magyarok, akkor másik csapatnak szurkolnának. Ez ugyan olyan, csak most a magyarok is bent vannak/voltak, de ez nem azt jelenti, hogy akkor most minden magyar csak a magyar válogatott csapatnak szurkolhat.

2016. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%

Nem mondom, hogy Belgiumnak szurkoltam, vagy az éppen aktuális ellenfélnek... semleges meccsnéző vagyok, mindig is az voltam, hiába vagyok magyar.


Viszont egy valami nagyon zavart a fanatikusban... az a túlzott nagyképűség, ami elkapta őket. Nem tudom, hogy csak a környezetemben éreztem ezt, vagy máshol is így volt, de ami a körülöttem élőket magával ragadta, nagyon túlzás volt.


Attól független lett pár jó eredmény, de ne vonjunk le annyira messzemenő következtetéseket.

2016. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%
nekem a f-szom kivan a focival, most is az erkélyem alatt randalíroz és ordibál a csőcselék, legszívesebben rájuk dobnék egy virágcserepet, de mivel az illegális, legalább annyi örömöm hadd legyen, hogy nem a magyarok nyernek. bár tökmindegy mert ez az egész csak ürügy az ivásra és randalírozásra. undorítóak.
2016. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

" Boldogság tölti el őket, ha idegesíthetnek másokat?"

Igen.

Ne is legyen SOHA nagyobb örömük az életben.

2016. jún. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%

Azért, mert a magyarság bizonyos rétegei és azok viselkedése miatt sok magyar megutálta, vagy szégyelli a saját "fajtáját", ami miatt őket hazaárulónak hívják és szintén utálják.

Egy EB kijutás sem volt elég ahhoz, hogy Magyarországon összetartás legyen. Már a portugálok elleni meccs után is csak a marakodás ment mindenhol. Ez van, ilyen ország vagyunk, ilyen emberekkel.

2016. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Én nem ellenünk szurkoltam, viszont a Belgáknak mert reálisan láttam. Szeretem őket mert jól fociznak. Jöhet a lepontozás de én a jó focinak szurkolok nem egy nemzetnek.
2016. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
En se ertem:Dtudod a sok lelki szegeny ember aki utalja a Sajat vereit az szurkol csak az ellenfelnek.Es igen nagy szam h kijutottak a magyarok az EB-re es kuzdottek tenyleg kuzdottek.En se vagyok oda a magyar fociert,de ez egy gyonyoru jatek volt es buszke vagyok h MAGYAR vagyok akarki barmit is mondjon!!!Szep volt fiuk!!nekunk ti vagytok a legjobbak aki meg nem ezt gondolja az nyugodtan elmehet az orszagbol.
2016. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

Ja, elmehet az országból, mint a magyar focisták többsége.


Nekem azzal van bajom, hogy a szerencsét profizmusnak állítják be. Azt meg még jobban lenézem, aki amúgy nem néz focit, de juj, most magyarkák, hej, akkó' nézzük.


Saját vér, nekem nem játszott rokonom a meccsen, te szerencsés vagy, ha neked igen.

2016. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!