Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó Magyarország ellen...

Miért jó Magyarország ellen szurkolni?

Figyelt kérdés

Aki azt mondja, hogy nem szereti/érti a focit, ezért nem érdekli az eredmény, azt megértem. Akit már zavarja a sok focis cucc amit 2 hét alatt az arcukba toltunk, azt megértem. Akit zavar, hogy leállt párszor a forgalom, azt megértem. Akit zavar, hogy nem kórházakat építettünk, azt megértem.

De azt, aki csak azért a másik csapatnak szurkol (jelenesetben Belgium), mert a magyaroknak szurkolni túl divatos lett mostanában, és hú de jó lenne facebookon oltogatni a magyar drukkereket, hogy "milyen sz. r a magyar csapat, hajrá belgium, látjátok én megmondtam, semmit nem érnek a magyarok", azt egyszerűen nem tudom megérteni.. Ez mi a rákért jó az embereknek? Boldogság tölti el őket, ha idegesíthetnek másokat? Azt totálisan megértem, aki esetleg belga felmenőkkel rendelkezik, de itt lakik és belgának érzi magát, ezért a belgáknak szurkol, de az olyan embereket végképp nem értem, akik nem egy konkrét csapatnak szurkolnak, hanem mindig az ellenfelünk..


Miért jó ez?

Lehet vannak logikai bökkenők a szövegemben, de elég nagy érzelemviharom van, remélem a kérdés lényege érthető.


2016. jún. 26. 22:59
1 2 3
 11/25 Inessential ***** válasza:
4%
Szóval akkor az itteni válaszolók egy része gyakorlatilag hazaárulóknak állítják be azokat, akik nem a magyar csapatnak szurkoltak?
2016. jún. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
5%

És még valami: akik Ronaldon köszörülik a nyelvüket. Mert ez mutatja azt, hogy mennyire alja emberek. Amikor egy világklasszissal megmérkőzhetsz, az megtiszteltetés. Legalábbis a legtöbb nemzetnek a legtöbb sportágban. Nem úgy a magyaroknak. Egyszer egy pályán lehetnek vele, és rögtön megy a "hiszti".


Olyan szerencsétlen nép a magyar, hogy nem tudja a jó szerencséjét hogy fogadni, hát valakibe belerúg. Még a himnusz is olyan idegesítően szerencsétlen, komolyan mondom, mindenkinek ilyen vidám induló, nekünk meg a szomszéd néni nyavalygása, jaj, istenem, segíts meg, jaj, de nyomorékok vagyunk.

2016. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én csak Spanyolország ellen szoktam szurkolni, mert ki nem állhatom foci stílusukat, unalmasak, semmiből nem áll a játékuk, csak passzolgatnak, aztán max 1 gólt lőnek, vagy döntetlent játszanak és ilyen semmitmondó taktikával nyernek vb-t, eb-ket, elég kiábrándító. Hajrá Olaszország!
2016. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Igen kijutottak a magyarok az EB-re 44ev utan es csoport elsokent vegeztunk ez igen is nagy dolog es tudod a normalis emberek a sajat hazajuknak szurkol nem egy masiknak ha mar kijutottunk.Nem nincs rokonom kint en arra ertettem h mind magyarok vagyunk.Letagadhatod te akkor is az maradsz!!!es lehet h egy kicsit tulzasba vittek Ronaldo gunyolasat de hat na akkor is vicces amit ott lemuvelt:D
2016. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

# 13 vagyok, amúgy eddig a Magyaroknak szurkoltam, de sztem ők már azzal is letettek valamit az asztalra, hogy idáig eljutottak, büszkék lehetünk rájuk.

Az eb-ken vb-ken mindig az Olaszoknak drukkolok és a Spanyolok ellen úgyhogy ma duplán izgulok. Ha az Olaszok is kiesnek, akkor még szorítok Izlandnak, mert az nagy poén lenne, ha ők nyernék meg. Egyébként meg a németeket tartom a legesélyesebbeknek.

2016. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#13 pacsi✋🏻
2016. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

mindeközben a tehetséges 16 éves Orosz Viktor íjász világbajnok lett - szép csendben. Gratulálunk!

[link]

2016. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Gratula neki is!
2016. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
38%

Soha nem tartottam magam magyarnak. Pont az olyan vélemények miatt, amiket te is megfogalmazol.


Az egész csak egy divat, képmutatás. A mindig jól teljesítő magyar sportolókat leszarjuk, de a foci annyira menő.

2016. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat van jogod ezt erezni senki nem eroszakolhatja rad senki h magyarnak valld magad.Viszont Magyarorszag szegyene vagy es pont az ilyen emberek teszik tonkre az orszagot az ilyen pesszimista emberek nem h orulnel a sikernek inkabb mocskolod oket hat ez szep mondhatom!!!
2016. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!