Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó Magyarország ellen...

Miért jó Magyarország ellen szurkolni?

Figyelt kérdés

Aki azt mondja, hogy nem szereti/érti a focit, ezért nem érdekli az eredmény, azt megértem. Akit már zavarja a sok focis cucc amit 2 hét alatt az arcukba toltunk, azt megértem. Akit zavar, hogy leállt párszor a forgalom, azt megértem. Akit zavar, hogy nem kórházakat építettünk, azt megértem.

De azt, aki csak azért a másik csapatnak szurkol (jelenesetben Belgium), mert a magyaroknak szurkolni túl divatos lett mostanában, és hú de jó lenne facebookon oltogatni a magyar drukkereket, hogy "milyen sz. r a magyar csapat, hajrá belgium, látjátok én megmondtam, semmit nem érnek a magyarok", azt egyszerűen nem tudom megérteni.. Ez mi a rákért jó az embereknek? Boldogság tölti el őket, ha idegesíthetnek másokat? Azt totálisan megértem, aki esetleg belga felmenőkkel rendelkezik, de itt lakik és belgának érzi magát, ezért a belgáknak szurkol, de az olyan embereket végképp nem értem, akik nem egy konkrét csapatnak szurkolnak, hanem mindig az ellenfelünk..


Miért jó ez?

Lehet vannak logikai bökkenők a szövegemben, de elég nagy érzelemviharom van, remélem a kérdés lényege érthető.


2016. jún. 26. 22:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Soha nem tartottam magam magyarnak."

És? most ezzel mit csináljunk? A több mint 7 milliárdból sokan nem magyarok.

Amondó vagyok:

legyen mindenki boldog a saját identitásával, minden virág virágozzék!

2016. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
legyen mindenki boldog a saját identitásával, de csendben a 4 fal között
2016. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

igenis, 22-es! Érettem! elég rég óta megy ez a magyarokkal szemben, amit már Petőfi írt:


"Magyar vagyok. S arcom szégyenben ég,

Szégyenlenem kell, hogy magyar vagyok!"


[link]

2016. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
nem tudom, ezzel mit akarsz mondani, de ha már itt tartunk, engem pl. abban zavar ez a hangoskodó focis csürhe, hogy csendben, minden idegszálammal élvezhessem a gyönyörű magyar verseket
2016. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én is nagyon szeretem a verseket- és ha nincs nyugodt körülmény, bevetem magam a könyvtárba, és ott olvasok. Meg egy kicsit megedződtem, akár a tömött buszon is tudok elmélyülten olvasni:D Sajnálom, aki a körúton lakik, nehéz lehet, álmát is zavarja a forgalom zaja.

Egy zen történetet mesélek még:

-Mester!- szólt a tanítvány- mikor elmélyedek végre a meditációban, mindig leereszkedik egy pók, és nagyon megzavarja az elmémet.

-Nahát! Itt egy toll, legközelebb rajzolj egy keresztet a pók hátára - mondta a mester

És a tanítvány úgy is tett. De mikor jobban megnézte utána, a saját pocakjára rajzolta a keresztet.

2016. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!