Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy teljesen animeőrült lányt...

Egy teljesen animeőrült lányt ki lehet rángatni ebből ha ő nem akarja?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki annyira szereti az animéket, hogy fontosabbnak tartja annál, hogy a rajzoljon, és ezáltal fejlődjön, vagy hogy életében kb. egyszer adódik az hogy hárman összejövünk beszélgetni, vagy valami azzal a lánnyal akit általa ismertem meg, de menne animét nézni. Ebből ki lehet "gyógyítani"?

#anime #animeőrült lány
2016. júl. 14. 17:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"#2 Egyrészt igazad van valahol másrészt pedig sötét vagy. Az anime nem különb egy élő szerelős filmnél és nem csak gyerekek néznek animét. Semmi baj sincs azzal, ha 20+ éves fejjel animét nézel. És aki animézik nem csak arról tud beszélni. :P"


Sötét az öreg anyád lába szára. Hol írtam azt, hogy baj animét nézni? Én most 23 éves fejjel kezdtem el megismerkedni velük, párat már végig is néztem, semmi baj nincs velük. Viszont ezt is, mint minden mást túlzásba lehet vinni. Van olyan ismerősöm akivel csak animéről lehet beszélni. Másikkal csak tankokról. Harmadikkal csak programozásról. Mindegyiket fárasztó hosszú távon hallgatni.

2016. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Elnézést, de félreértettél. Egy szóval sem mondtam, hogy baj animét nézni. Engem csak zavar, hogy szinte 0-24-ben csak ezzel foglalkozik és csak ezeket nézi.
2016. júl. 14. 18:07
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen anime őrült voltam 13 évesen,nincs ezzel gond, majd idővel úgy is enyhül. Én továbbra is nézek animéket de már nem ez megy egész nap :)

Nem kell őt "kigyógyítani", hadd élvezze amit szeret.

21/L

2016. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azért ha a barátait is elhanyagolja miatta az már baj, én is sokat néztem anno meg játszottam a gépen de ha hívtak találkozni akkor csak azért nem mentem "mert most én játszok/animét nézek"
2016. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Hallod te kis nyomorék, szerintem felejtsd el azt a csajt. Ki a reteknek képzeled te magad, hogy megakarod mondani, hogy mit nézhet és mit nem. Gyökér!

Az anime nem beteges dolog, rengeteg felnőtt ember, több ezren néznek animéket, milyen jogon akarod te megszabni mit csináljon az életével, kinek képzeled te magad?

Van aki K-POP szeret, van aki mongol zenét, tök mindegy, semmi jogod megszabni. Ha nem iszákos, nem drogozik, nem jár bulizni, sokkal jobb dolog, mint ha az előzőeket csinálná helyette. Neked nincs jogod megváltoztatni őt!

2016. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
VoiceHELP, te sem olvastad el a leírást meg a többi hozzászólást mi? Te kis tuskó :D
2016. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
VoiceHELP, a baj hogy MINDENNÉL fontosabb neki az anime, inkább nézné azt mint a barátaival lógna ami AKÁRMILYEN hobbit nézünk beteges, igen ez beteges, tudom miről beszélek, én is voltam videojáték függő így tudom milyen ez.
2016. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindenki barátfüggő.
2016. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
33%
Mindig jobb, mint ha vele egykorúak kihasználnák.
2016. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Miért használnám ki azzal, hogy szeretnék vele tölteni egy kis időt? :D És én volnék a gyökér :'D
2016. júl. 16. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!