Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek higgyek ebben a helyzetb...

Kinek higgyek ebben a helyzetben? A párom bűnöző?

Figyelt kérdés

Még régebben beleszerettem egy fiúba, a szüleim viszont kezdettől gyűlölték. De nem tiltottak meg semmi. Nem ellenezték a dolgot.

Pár hónap múlva apámnak az lett a dilemmája, hogy a barátom bűnöző. Apukámnak sok rendőr barátja van, és azt mondta, hogy segítséget kér tőlük, hogy nézzenek utána a páromnak. Mondta, hogy legalább biztos leszek a dologban, és ha ártatlan nem ellenzik a kapcsolatot, stb. Néhány nappal később elméletileg kiderült az igazság, miszerint a szerelemem maffiózó. Részletesen elmesélte, hogy milyen szörnyűségeket tett, én pedig bizonyítékot követeltem. Azt mondta, hogy majd a kapitányságon tájékoztatnak. Az időpont persze azóta sem jó.

Kényszeríteni akartak, hogy hagyjam el a barátomat, és többé ne beszélgessünk. Persze úgy csináltam, mintha hinnék nekik, de közben továbbra is tartottuk a kapcsolatot. Elég érdekes dolog, mivel állításuk szerint figyelik a telefonját, az azon keresztül zajló beszélgetéseket. Akkor kérdem én, hogy hihetik, hogy végleg szakítottunk?

A szerelemem persze mindent tagad, és nagyon hitelesen teszi. Magamtól eszembe nem jutott volna ilyet feltételezni. De a szüleim éjjel-nappal arról beszélnek, hogy milyen ótvar bűnöző az exem...

Mostanában mindent gyanúsnak vélek, amit a párom csinál. Lehet, hogy csak paranoias lettem, és nem is hazudik? Vagy a szüleimnek lehet igaza? Mit tegyek most?



2016. júl. 16. 23:40
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
21%
Hagyd az egészet. Ne keverd bajba magad
2016. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem végül, hogy most még nem mondom el nekik az igazat. Megvárom a szeptembert, amikor hazajön a szerelmem, és közösen tálalunk majd... Mert nem szeretnék hazugságban élni a végtelenségig.
2016. júl. 26. 16:09
 53/55 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Mi a helyzet azóta?
2017. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

Nos...Már majdnem 2 éve szakítottunk. Én Törökországban élek a vőlegényemmel, aki egy normális, tisztességes ember.


A volt barátomról, (aki tényleg bűnöző) nagyon súlyos dolgok derültek ki. Mint például mialatt együtt voltunk, ő elvette a menyasszonyát, akiről én nem is tudtam...Emellett volt egy gyereke egy másik nőtől, amiről szintén elfelejtett beszámolni. Kiderült, hogy orrba-szájba csalt, k*rvákat futtatott, és dílerkedett. Folytathatnám a sort reggelig is, de szerintem ennyi bőven elég, hogy megértsétek a szakítás okát.


Tényleg őrülten imádtam őt, egy hülye voltam... De szerencsére minden érzelmem elmúlt, a jelenlegi szerelmemet pedig sokkal jobban szeretem és megbecsülöm.

Azt kell mondjam, szerencsésen jöttem ki a helyzetből.

2017. dec. 28. 09:10
 55/55 anonim ***** válasza:
58%
Úristen,jó hogy megszabadultál tőle...
2017. dec. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!