Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért mindig a...

Sok ember miért mindig a könnyebb utat válassza, miért akar gyenge lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ismerősömnél észrevettem hogy ha mondjuk valamivel szemben volt egyszer egy negatív tapasztalata akkor fél szembenézni a proplémájával. Mondjuk ha egyszer volt egy olyan párkapcsolata ami nem működött jól akkor már nem is akar párkapcsolatot. Vagy ha csalódott egy emberben barátilag akkor neki nem is kellenek barátok inkább elvan egymagában mert azt gondolja hogy minden ember olyan mint amilyen az a személy volt. De nem értem hogy csak azért mert volt egyszer egy negatív tapasztalatod attól még miért kell elszigetelődni bizonyos dolgoktól?
2016. júl. 20. 10:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9-edik válaszolónak: Nem hinném hogy ez a hasonlat lenne a megfelelő a szituációhoz. Nem minden ember egyforma tehát nem biztos hogy mindenki szélhámos. Az izzó vasról látod előre hogy izzó vas de egy emberről nehéz ezt előre megmondani hogy jó vagy rossz ember. Én is sokszor voltam úgy hogy becsaptak vagy nem kellően bántak velem de nem voltam miatta ilyen befeléforduló mert tudom hogy nem mindenki ilyen.
2016. júl. 20. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!