Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem visszataszító...

Csak szerintem visszataszító ilyet kirakni facebookra? (diploma, pózolás, leszólás)

Figyelt kérdés
Két volt évfolyamtársam idén diplomázott le alapszakon. Kirakták a képet, ahogy diplomával pózolnak (annak idején én is), és mellette megjegyzésekben azon viccelődnek, mennyire nem ér semmit, és mennyire egyszerű volt megcsinálni (persze masterre nem jönnek). NEM akarom elindítani a vitát, ami ezen az oldalon szokott menni a különböző diplomákról, de ha ennyire lekicsinyel valamit, és ennyire semmire valónak tartja a dolgot, minek pózol vele, minek rakja ki? Csak a lájkokért, vagy miért? Rádaásul, ha annyira könnyű, hogy lehet, hogy ők még csak most végeztek, de ez már egy másik kérdés.
2016. júl. 23. 07:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én már csak azt nem értem az egészben,hogy hogy ha szerintük semmit sem ér a diplomájuk,akkor minek végezték el azt a szakot??
2016. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

" Vagy szimplan realis latasmod."


Semmi reális nincs abban, hogy éveket fektetsz valamibe, ami szerinted hasztalan.

2016. júl. 24. 07:38
 13/15 anonim ***** válasza:
De ha tudod hogy ad1: diplomaddal ugysem a szakteruleteden fogsz elhelyezkedni; ad2: ha tisztaban vagy vele hogy nem diploma fuggvenye a jo fizetes.
2016. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az szerintem akkor sem reális, hogy akkor meg minek örökíted meg. Most valami vagy nehéz és akkor dicsekvésre érdeme,s vagy szerinted is könnyű, és akkor meg minek dicsekszel.
2016. júl. 24. 19:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sem írnék ki ilyet, de az is lehet mögötte, hogy számtalanszor megkapták már ezek az emberek (és még sokan mások is), hogy mennyire haszontalan, értéktelen egy (közgazdász/bölcsész) diploma, ha a klasszikus sztereotípiából indulunk ki. Én is arra tippelnék, hogy ezzel akarnak "elébe menni" ezeknek a beszólásoknak, bár nyilván nem túl jó módszerrel.
2016. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!