Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? Hogyan tudnám...

Ez normális? Hogyan tudnám ezt kiölni magamból?

Figyelt kérdés

Nagyon odavoltam egy pasiért, aki összejött egy olyan nővel, aki nagyon felszínes, egy dolgot tud a csaj, rázni a rongyot, magassarkúban, minicuccban, kikenve libbenni.

Nagyon rosszul esett ez a húzása, és azóta is fáj, nem tudom elviselni, ha valami nem sikerül jól. Azóta nagyon gyakran azt veszem észre, hogy azon vagyok, hogy megmutassam, hogy kinézetre én se vagyok semmi, és ezenkívül még eszem is van. Nem szeretnék a pasitól szerintem már semmit(holott tényleg szeretem), csak szeretném, hogy picit fájjon neki, hogy nem én kellettem neki. Tudom, hogy nem érdemes ilyen pasi miatt agyalni, de mégis valamiért úgy érzem, hogy amikor összejött ezzel a csajjal, én megbuktam, és csalódtam saját magamban is, hogy nem én vagyok az a lány, aki vele van.

Hogy lépjek ezen túl, vagy egyáltalán normális ez az érzés?


2016. aug. 3. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe! Tudom mit érzel, én is voltam úgy, hogy totál kikészült az igazságérzetem, mikor velem szúrt ki az, akiért én az életemet is odaadtam volna, de mára már nem izgat. Persze, ha lenne rá lehetőségem, akkor visszaadnám neki a kölcsönt, de törni már biztos, hogy nem fogom magam.
2016. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem ezzel a szar témával foglalkozol non-stop, és már észre sem fogod venni és túl léptál rajta!
2016. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!