Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a szép...

Miért van az, hogy a szép nőnek 1000 udvarlóból senki sem megfelelő? Tartogatja magát a gazdagoknak? Kiben van hiba? 1000 férfi vagy az 1 szép nő? Mi van a nőkkel manapság?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 14:48
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék hogy az aki ezenj röhög annak miylen nője van. A paraszt a leggzáabb ember mert napi szinten nyomonköveti az általam kiírt fórumokat. Nem tudja kimagyarázni semmivel hogy lelkibeteg. Aki nem kiváncsi valamire vagy nem ért vele eggyet az nem követi nem nézegeti az ellenségét. Majd beletanul idővel hogy ez van és ezt csak közös társadalmi szintű összefogással lehet megváltoztatni. Ilyen utolsó senki férfiak irogatnak be akik beérik a semmivel mert nincs igényük másra. miközben az őseik hasonló adottsággqal bőven megkapták a jó nőket. Persze aki nem tökös férfi vagy nincs igénye a jó nőre csak lelkizik bárkivel annak mindeggy. Az ezt csak támadásnak veszi. De többek közt itt nők próbálkoznak. A paraszt egy különleges lúzer. De még minidg nem tudoptt minden fórumot összeszedni. És pesrze még minidg azt hiszi hogy én vagyok a Flawes. A bombanő meg szép nő elbújik ilyenkor.
2016. aug. 12. 19:58
 12/31 A kérdező kommentje:
A pénz hiányát ne az emberi mivolttal magyarázza meg a lúzer. A szexhez nem pénz kell meg nem bmw de nem is akármilyen stílus. Ahhoz 2 igazi normális ember kell. Ahol van pénz ott nem kötöszködnek annyit ezt ha elhsizi a lúzer ha nem ez így van. Ha a szép nő szexelni akar akkor kitárulkoözik. Ehhez nem kell különösebb hozáállás csak könnyű arra fognak az igények hiánya miatti megkülönböztetést. Anniyt várhatnak el egymástól az emberek amennyit nyújtanak. Ezt meg is tanulná a szép nő ha visszatérne a kommunizmus.
2016. aug. 12. 20:00
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Sokat beszélsz, csak kevés értelme van, nyomika:D Inkább verd ki, fordulj a fal felé és sírd magad magányosan álomba mint minden este:D
2016. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem hívjuk vissza az oroszokat. Vagy dél koreát
2016. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%

Te komolyan azt hiszed, hogy én keresem a kérdéseidet? Akkor elmagyarázom, hogy hogy működik ez a dolog. Ha van egy kis időm, akkor átnézem az emberek kategóriát. Ha látok egy olyan kérdést, amiben egy idióta, ocsmány, csóró senki rinyál, hogy neki szép nő kell, akkor arra írok mert nem szeretem az ilyen szánalmas, nőgyűlölő lúzereket. Arról meg nem én tehetek, hogy szinte az ósszes ilyen kérdést te írogatod ki. Ha meg már itt vagyok, akkor folytatom az alázásod, mert melengeti a szívemet, ahogy egy ilyen undorító féreg vergődik, hogy védje a nemlétező igazát.

A Flawes témát meg már tisztáztuk. Te hazudtál, én rájöttem, mindenki nekem adott igazat, tehát törődj bele.

2016. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
42%
Hát ez van, ilyen az élet. Millió ilyen kérdést lehet még kitalálni, de a dolgok nem fognak változni.
2016. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%
Megkovezned a felazines noket, mikozben te is egy sekelyes suttyo vagy. Azert nem kellesz a noknek, mert egy frusztralt seleht vagy. Nem ferfi.
2016. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Engem kb 6 profilról zaklatott privát üzenetekben. Tiltottam folyamatosan, ő pedig mindig egy másikról írt... Beteg szegény, nem kell vele foglalkozni! Azért vagyok szerinte ribnc, mert 13 éve van párom, akivel most házasodtunk össze. A férjem pedig egy hímrngyo szerinte, mert velem van. Abból, hogy válaszoltam neki, azt szűrte le, hogy le akarok vele feküdni. Nem ép szegény! :D
2016. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%

'Nem tudja kimagyarázni semmivel hogy lelkibeteg.'


Végig olvastam itt a válaszokat, szerintem itt ha valaki lelki beteg akkor az te vagy kérdező nem más.


És egyet, nem eggyet.

2016. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
75%

# 18

Az anyján kívül most először kommunikálhatott nővel. Természetes, hogy kihasználja az adódó alkalmat:D

2016. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!