Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » +20 milliós gazdag sportautó...

+20 milliós gazdag sportautó tulajdonosok! Ti mivel foglalkoztok, hogy megengedhetitek magatoknak ezt az életszínvonalat?

Figyelt kérdés
Mindig elfog a kíváncsiság, amikor meglátok egy M4-es BMW-t, egy R8-as Audit vagy egy 911-es Porsche-t. És most nem azokra a magyar cégvezetőkre/politikusokra/menedzserekre gondolok, akik magyar szinten státuszszimbólumnak nevezhető "mezei" S Mercit vagy 7-es BMW-t vezetnek, hanem azokra az emberekre, akik olyan gazdagok, hogy egy standard autó mellett megengedhetnek maguknak egy kétüléses sportkupét is. Amikor meglátok egy ilyen sportautót, akkor szinte mindig egy fiatal (<35 éves) pasit/csajt látok a kormány mögött és akkor nem is irigység, inkább a mérhetetlen kíváncsiság fog el, hogy egy ilyen embernek hogy sikerült eljutni ilyen fiatalon erre a szintre, hogyan alakította a karrierjét. A testvérem végigtanulta a fél életét és 30 évesen is csak egy használt 1,5-2 milliós VW-t vezet és még csak azt sem mondhatja el magáról, hogy rengeteg félretett pénze van. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ezek az emberek valami olyasmit tudnak, amit nagyon sok ember nem és ezalatt nem a szakmai tudást kell érteni.

2016. aug. 14. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Külföldön élek. Ismerek egy vállalkozót,aki koszovói menekült volt anno. Építőiparban dolgozott sokáig,biciklivel járt hóban-fagyban. Mikor már kellő ideje volt,elment munkanélkülire és nyelviskolába. Megtanulta az itteniek nyelvét. Alapított egy vállalkozást. Sok szerencsétlen balkáni munkás megfordult nála alkalmazottként,sokukat a mai napig sem fizette ki. A vagyona egyre csak nőtt,és mostmár hellyel-közel állandó brigádja van,akik mostmár be is vannak jelentve,és egyiket sem baxxxa át. De ha picit is szorulna a hurok,újra megtenné. Hitelképes lett,és mindene hitelből van. De össze is tudna omolni a kártyavár,nem is olyan nehezen.
2016. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
25 éves vagyok, 23 évesen vettem meg a kocsim. Addig én is egy egyszerű kis Renaulttal közlekedtem. 10 éves korom óta dolgozom, eleinte anyukám vállalkozásában, rendes fizetésért, mint a többi munkás, ugyanolyan körülmények között. Utána suli mellett elmentem máshova is dolgozni. 6 nyelven beszélek, rengeteg kapcsolatot alakítottam ki külföldön is, amiből a szüleimnek is haszna származott, de nekem méginkább. Jogi szektorban dolgozom, ami teljesen különálló a vállalkozástól. Később azt is szeretném folytatni, átvenni a szüleimtől. Egy biztos, mindenhez kemény munka kell, aminek nem jön meg azonnal az eredménye. Most mondhatom 25 évesen, hogy már sokat elértem, de 15 éve dolgozom...
2016. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 János Gilján ***** válasza:
82%

Nekem ugyan nincs 20+ milliós sportkocsim, de van egy Subarum, amire eddig körülbelül 10 milliót költöttem fejlesztésekre és banki kamatra.

A titok annyi volt, hogy először is hitelre vettem meg 2008 januárjában. Továbbá az elmúlt 8 és fél évet végig arra fordítottam, ha volt egy kis fölös pénzem, azt azonnal a kocsi fejlesztésére költöttem. Az autó így lassan de biztosan fejlődött a törekvéseim hatására. Mérnökként dolgozom egy telekommunikációs cégnél, korábban pedig egy másik multinál voltam IT pozícióban. Emellett mellék állásban még akrobatika edzéseket tartok fiataloknak.

2016. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!