Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szégyenlősek voltatok...

Ti szégyenlősek voltatok gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés
A múltkor láttam egy kisfiút (kb 5-6 éves lehetett) egy udvarban, aki két kislánnyal játszott de totál meztelenül, nem is zavarta, hogy meglátják a fütyijét. Szerintem engem ennyi idősen már bőven zavart volna, ha meztelen vagyok pláne lányok előtt. Ti ezzel hogy voltatok? Vagy csak én nem szerettem ennyi idősen "mutogatni" a kukacomat?

2016. aug. 15. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kicsiként nem, 10-12 évesen szégyenlősködtem, azóta megint nem szégyenlek meztelenkedni. Nudizni is járok. F/34
2016. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Rettentő szégyellős lány voltam kb. 18 éves koromig. Ma meg simán járok naturista szaunába, nem zavar.

26 vagyok.

2016. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
most sem vagyok 20 f
2016. aug. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
nem voltam, és most sem vagyok :)
2016. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálam egy helyzetfüggő. Szerintem mindenkinek volt legalább egy szégyellős korszaka, nekem is. Viszont ha úgy hozta az élet, hogy mondjuk a Balaton parton vagyunk nyáron, át kellene öltözni fürdőgatyára, gondolkodás nélkül átöltözöm akár sok ember előtt (nyilván azért nem a társaság középpontjában) úgy, hogy az alsógatyám is leveszem. Ez most is így van.

34F

2016. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyerek koromban nem voltam szégyenlős. És most sem vagyok szégyenlős.
2016. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!