Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis az ilyen ember?

Normalis az ilyen ember?

Figyelt kérdés

van egy ismerosom es hat kikoltozott angliaba mar 1 eve teljesen magatol Londonba es amikor kerdeztem miert pont London akkor meg azt mondta hogy cask tetszik neki a varos meg amiket hallott jo a tarsasagi elet es stb... es cask emiatt valasztotta!! :O

amikor kerdeztem hogy na de munka van vagy mit fogcsinalni akkor aztmondta hogy nincs de majd ugyis fog talalni mert hogy o olyan jol beszel angolul... (persze de akkor is kulfoldi es ugy voltam vele hogy biztos lenezik mert hogy keletrol jott) aztan kb 1 honap alatt talalt is maganak munkat egy irodaban mint aszisztens hat azthittem hanyatt dobom magma :OO pedig alig tudta elvegezni a gimit is..

Meg amikor kerdezgettem elso ket hetben hogy na munka valami? Akkor mindig azt mondta hogy meg nem keresett mert szorakozik nezelodik :O (hat ez azert eleg nagy felelotlenseg 22 evesen szerintem)


Meg ez az egesz hozaallasa cask fogja magat es elmegy mert tetszik neki a varos uristen az egy masik orszag meg ahhh...


Mit gondoltok nem egy teljesen felelotlen ember?? Egyaltalan nem is ertem hogy talalhatott igy munkat raadasul nem is rossz


2016. aug. 20. 15:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Másként áll hozzá a dolgokhoz, mint a legtöbb ember, de ettől még normális. Amíg senkinek nem árt vele, engem nem zavarna.
2016. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de eleg nagy felelotlenseg nem?
2016. aug. 20. 16:02
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne felelőtlen? Beszéli a nyelvet, volt pénze kimenni ennyi.
2016. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És?! Ha tehetném én is elmennék egy másik országba, és ja csak azért mert nekem tetszik.
2016. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

hat szerintem emg akkor is nagy felelotlensegre vall mi van ha elfogy a penze vagy nem talal munkat vagy ki tudja..

Mellesleg az hogy cask egy erettsegije van es eleg jol keres mindig az ilyen embereknek van ekkora szerencseje

en meg foiskolat vegeztem es egy hulye gyarban robotolhatok ehberert...

2016. aug. 20. 16:22
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsókommented után már mindent értek.

Ha ennyire irígy vagy rá akkor menj ki te is

2016. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfogy a pénze és nem talál munkát, hazajön. Ilyen egyszerű. Megpróbálta, mert tetszett neki a dolog és boldogan él. Ennyi a történet.

Mégis milyen főiskolát végeztél, ilyen írásképpel és mondatalkotással?

2016. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Túlreagálod, túldramatizálod. Ne foglalkozz másokkal ennyire :)
2016. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nyif nyaf
2016. aug. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nover kepzo de nem fejeztem be

pont ez miatt tart itt az orszag ahol most tart... mert az emberekben ennyi felelosegtudat sincs mindenki cask elmegy nyakaba kapja a vilagot aztan meg semmi.. mi meg itt elunk tovabbra is igy... kiakaszto

2016. aug. 20. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!