Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis az ilyen ember?

Normalis az ilyen ember?

Figyelt kérdés

van egy ismerosom es hat kikoltozott angliaba mar 1 eve teljesen magatol Londonba es amikor kerdeztem miert pont London akkor meg azt mondta hogy cask tetszik neki a varos meg amiket hallott jo a tarsasagi elet es stb... es cask emiatt valasztotta!! :O

amikor kerdeztem hogy na de munka van vagy mit fogcsinalni akkor aztmondta hogy nincs de majd ugyis fog talalni mert hogy o olyan jol beszel angolul... (persze de akkor is kulfoldi es ugy voltam vele hogy biztos lenezik mert hogy keletrol jott) aztan kb 1 honap alatt talalt is maganak munkat egy irodaban mint aszisztens hat azthittem hanyatt dobom magma :OO pedig alig tudta elvegezni a gimit is..

Meg amikor kerdezgettem elso ket hetben hogy na munka valami? Akkor mindig azt mondta hogy meg nem keresett mert szorakozik nezelodik :O (hat ez azert eleg nagy felelotlenseg 22 evesen szerintem)


Meg ez az egesz hozaallasa cask fogja magat es elmegy mert tetszik neki a varos uristen az egy masik orszag meg ahhh...


Mit gondoltok nem egy teljesen felelotlen ember?? Egyaltalan nem is ertem hogy talalhatott igy munkat raadasul nem is rossz


2016. aug. 20. 15:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A különbségek közte és közted:

- valamit akar ő eléri - te nyafogsz inkább egy anoním oldalon és őrlöd magad

- ő egyedül járt utána a dolgoknak - te segítséggel nem szeretnéd

- ő egyedül intézte a papírokat - te segítséggel nem szeretnéd

- ő egyedül talált kint lakást - téged eltartana 2 hétig és még így se menne

- ő egyedül szerzett munkát - te segítséggel nem szeretnéd

- ő arra hajt hogy magát fejlessze - te inkább nyafogsz hogy miért nem hullik az öledbe minden és hogy miért úgy működik a világ hogy munkával többet el lehet érni mint rinyálással

- ő talpraesettebb - te nem

Nagyjából. Amúgy az exemre emlékeztetsz. Pont ezért szakítottam vele mert bármilyen jó is volt egyszerűen ez az ok nélküli sarazás sok és undorító.

2016. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!