Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis az ilyen ember?

Normalis az ilyen ember?

Figyelt kérdés

van egy ismerosom es hat kikoltozott angliaba mar 1 eve teljesen magatol Londonba es amikor kerdeztem miert pont London akkor meg azt mondta hogy cask tetszik neki a varos meg amiket hallott jo a tarsasagi elet es stb... es cask emiatt valasztotta!! :O

amikor kerdeztem hogy na de munka van vagy mit fogcsinalni akkor aztmondta hogy nincs de majd ugyis fog talalni mert hogy o olyan jol beszel angolul... (persze de akkor is kulfoldi es ugy voltam vele hogy biztos lenezik mert hogy keletrol jott) aztan kb 1 honap alatt talalt is maganak munkat egy irodaban mint aszisztens hat azthittem hanyatt dobom magma :OO pedig alig tudta elvegezni a gimit is..

Meg amikor kerdezgettem elso ket hetben hogy na munka valami? Akkor mindig azt mondta hogy meg nem keresett mert szorakozik nezelodik :O (hat ez azert eleg nagy felelotlenseg 22 evesen szerintem)


Meg ez az egesz hozaallasa cask fogja magat es elmegy mert tetszik neki a varos uristen az egy masik orszag meg ahhh...


Mit gondoltok nem egy teljesen felelotlen ember?? Egyaltalan nem is ertem hogy talalhatott igy munkat raadasul nem is rossz


2016. aug. 20. 15:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazán tehetnél te is valamit magadért! Most mit vársz? Skandáljuk azt,hogy nem érdemli meg? Miért ne érdemelné? Nem minden az iskolai végzettség! Ő biztos megtanult helyesen írni(angolul is), nem úgy mint te főiskolai végzettséggel(!)
2016. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

de meg segiteni se akar..

vagyisk erdeztem hogy segit-e kimenni ha ki akarok es mondta hogy persze "segit" megmondja milyen telefonszamot kell felhivni a hivatalos papirok miatt meg ha szeretnem elkiser meg minden es mutogat honlapokat hol talalok munkat es hasonlok... meg ket hetig lakhatok nala


hat mondom kosz de ez nem nagy segitseg... es mennyibol tartan neki vmi munkat keresni nekem szallassal vagy mittudomen vagy ohgy ott lakjak nala vagy egy honapot (persze nem ingyen, vennek kajat meg ilyenek takaritanek)

ne ertsetek felre nem varoom a sult galambot de o mar amugyis kint van szoval neki semmibol se tartana

2016. aug. 20. 17:13
 13/21 A kérdező kommentje:
plane hogy ossz vissz cask 200 ezer ft-om van felreteve azt is keservesen kerestem
2016. aug. 20. 17:13
 14/21 anonim ***** válasza:

Simán irigykedsz agyerekre, ennyi. Végzettségről meg fizuról beszélsz, de még magyarul sem tudsz normálisan írni.

Oda ment mert az az ország tetszik neki, és te ezen meg vagy lepődve? Ha neked adnának egy normális melót Szomáliában, te odamennél? Valószínűleg nem, mert rohadtul nem tetszene az a hely.

Meg milyen segítséget akarnál még? Felajánlotta, hogy segít a papírokban, nála is lakhatsz 2 hétig. Mit hittél, hogy majd ő keres neked konkrét munkát, meg eltart 3 évig? Ha arra nem vagy képes, hogy melót keress (úgy, hogy megad oldalakat, helyeket stb, ahol találhatsz), akkor neked már alapból felesleges külfölddel próbálkoznod.

Ő valószínűleg tényleg jól beszéli a nyelvet, van sütnivalója, el tudja adni magát. Te meg csak irigykedsz, mert egy életképtelen ember vagy. Ha neked szar, legyen szar másnak is?

2016. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tanulj már meg helyesen írni!
2016. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Hát ez van. Fogadd el hogy egy életképtelen béna gyárimunkás vagy.
2016. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, neked itthon se lesz munkád. Majd lakhatsz a híd alatt.
2016. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem drága, pont a magadfajta miatt tartunk itt, ahol. Szar az életed, de mégsem teszel semmit, had tudják a politikusok, meg a fejesek, hogy veled bármit meg lehet tenni. Ő kiment, mert ő jobb életet akar és ezzel az ithoniaknak is jót tett, mert szép lassan ráébred az ország, hogy ha nem tesz valamit, akkor csak az idióták fognak itt maradni
2016. aug. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez pedig nagyon nagy segítség,amit te leírtál!
2016. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Eszednél vagy? Felajánl egy csomó segítséget, teljesen korrekt, te meg habzó szájjal szidod és elvárod hogy szerezzen neked munkát meg albit. WTF. Még ha meg is tenné, rövid úton az utcán találnád magad, mert ad1 még magyarul sem tudsz nem hogy bármilyen más nyelven, ad2 egy lusta, életképtelen barom vagy.

Az ismerősöd talpraesett, jég hátán is megélő típus, példát kellene venned róla, nem ócsárolni.

2016. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!