Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy 115...

Mi a véleményetek egy 115 kilós nőről?

Figyelt kérdés

Ha megláttok egy 115 kilós nőt, akkor mire gondoltok, azon kívül, hogy milyen csúnya és dagadt?

- Barátkoznátok vele, vagy szóba sem jöhet ilyesmi?

- Gyenge jellemnek gondoljátok, akinek az élet többi területén (pl. tanulás, munka, hobbi stb.) is nulla az akaratereje?

- Butának tartjátok? Ha olyasvalaki, akitől pl. tanulnátok (tanár, különtanár stb.) akkor inkább mégsem mentek hozzá?

Kérem, hogy őszintén válaszoljatok, nagyon fontos!


2016. aug. 26. 15:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ, mentek a zöld kezek.

Elsősorban tényleg arra voltam kíváncsi, hogy mint emberre hogyan tekintetek egy ilyen súlyú ember esetében. Nagyon jókat írtatok. Persze akinek még van véleménye, ne tartsa magában!

2016. aug. 26. 22:57
 22/25 anonim ***** válasza:

#17-18 egyszerre:

Számomra alap, hogy az átlagos pasikat érdeklik a túlsúlyos Nők. Rengeteg példa van rá. Ezért sem tértem ki rájuk. Hiszen én is közéjük tartozom. Tisztán látható a szöveg tartalmából, hogy ez egy kitekintés volt, amit azt mutatja meg a még mindig egyik tudatlan válaszolónak, hogy nem csak az átlagos! de még a magasabb körökben mozgó pasik is! Akik tényleg megtehetnék, hogy csak 40 kilós, szőke, nagymellő cicababákkal szórakoznak, is odavannak az ilyen nőkért. Ebből vonható le a következtetés, hogy hülyeség a potyaszex duma, mivel aki megtehetné, hogy bárkitől kapjon potyaszexet azok között is van olyan aki pont az ilyen nőket akarja.

Kár ezt tovább ragozni, beleláttál valamit a szövegbe ami nincs is benne.

Ebből az egészből inkább az jön le, hogy Te is beszűkült vagy, mivel kikell emeljem az átlagost is ahhoz, hogy megértsd a szöveg értelmét.

Miközben ha figyelmesen elolvasod a véleményt amire reagáltam, illetve azt amit reagáltam. Azonnal lejön, hogy kár a válaszolónak átlagos emberekkel pedálozzak, hiszen arra akármikor mondhatja, hogy nem kaphat mást, azért van vele. stb.

Kár erőltetni ezt a szöveget, remélem már belátod, hogy tévedtél és máskor figyelmesebben olvasol.


Illetve: "Perverz fétises parti" Érdekes..

Az nem perverz fétises amire csak cicababák mennek? Az ilyen exkluzív partik 90%-ra cicababákat hívnak csak. Mégsem hallottam még ezt a jelzőt rájuk. Hiszen emberek-emberek.

Itt is inkább belőled jön ki az, hogy nem egyenlőek.

2016. aug. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Legjobb nötipus :)
2016. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Én értem, amit a 22-es ír.

Nagyon sok férfi szexelne szívesen kövér nővel,csak az ilyet ciki beismerni. Pláne ha az illető még gazdag is, akkor elvárják tőle, hogy csakis cicababákkal mutatkozzon. Ha 2 deka felesleg lenne a csajon, már megszólnák.

Így nincs más hátra, mint titokban...

Ugye: nagy kufferba jó pakolni, csak ciki vele utazni...

(Már akinek persze...)

2016. aug. 28. 01:14
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Érdekelne, hogy Te kit képviselsz a felvetett kérdésben. Te vagy a 115 kg-os hölgy, vagy egyáltalán, mi volt a motiváció a kérdés megfogalmazásakor?


Én voltam 115 kg-os (sőt! 120!!) 30 évesen, 170 centisen. Nem gondolom, hogy más ember lettem volna, mint most, amikor életmódváltásnak köszönhetően sikerült megszabadulnom jó pár kilótól. Ugyanúgy értelmes, érzelmes, empatikus, stb. vagyok, mint amilyen akkor voltam, nem a kilók teszik az embert és nem szabad, hogy bárkit a kilói/magassága/izomzata/stb alapján ítéljünk meg.

Személy szerint, ha meglátok egy 115 kilós hölgyet (amit egyébként nem tudom, hogyan lehet megállapítani, nyilván nem hord a nyakában egy táblát "115 kg-ot nyomok" felirattal), nem jut eszembe, hogy hány kg lehet, vagy hogy miért nagyobb darab az átlagnál. Ahogy nem jut eszembe akkor sem semmi, ha valaki szemüveges/szeplős/elálló fülű/X-lábú/stb. Akkora, amekkora. Általános iskolás éveink vége felé kinövünk abból, hogy külső alapján ítéljünk meg valakit. Egy esetben érzem helyénvalónak az "ítélkezést": ha valaki orvos szemmel néz egy túlsúlyos embert. De ő sem azt fogja gondolni, hogy buta, vagy hogy igénytelen, hanem hogy milyen kockázatokkal jár a túlsúlya.

Ui.: az én egyetemi magán kémiatanárom extra kövér volt, ráadásul büdös is (tipikus kémia-matektanár szagú, ezt nem tudom jobban megfogalmazni), de olyan agya, tudása és lehengerlő stílusa volt, hogy öröm volt hozzá járni. Azért fosztottam volna meg magam tőle, mert nem modell alkat volt? Ezt senki nem gondolhatja komolyan.


Várom válaszod az első mondatban feltett kérdésemre.


Üdvözlettel

31/N

2016. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!