Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokjak le a cigiről,...

Miért szokjak le a cigiről, kinek?

Figyelt kérdés
Több szempontból is defektes vagyok, amin lehetettlen lenne változtatni, emberi kapcsolataim 0, barátnő kilátástalan, Ki miatt szokjak le, ha az emberek úgy is semmibe vesznek? Azzal ne gyertek hogy pénzt sporolok meg.. ezzel az egy dologgal vagyok úgy hogy van rá pénz mindig
2016. aug. 31. 18:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért szokjál le? Mert egészségtelen.

Kinek? Magadnak.


Oké, nincs ki motiváljon, nincsenek emberi kapcsolataid, de attól még a saját egészséged csak szempont, nem? Így inkább csak rosszabbá teszed az életed hosszútávon. Szerintem ezt a pénzt fordítsd inkább valami hobbira, az is levezetheti a stresszt, elterelheti a gondolataidat, örömet lelhetsz benne.

2016. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Talán éppen azért vesznek semmibe az emberek mert akaratgyenge vagy és pótcselekvésekbe menekülsz mint a cigi. Azt mondtad pénzed van? Miért nem mész el egy edzőterembe, vagy veszel egy gitárt tanulsz meg rajta játszani, stb? Ezek legalább hasznodra lennének. Másrészt barátnőt is előbb találnál, elhiheted hogy egy sportos fiú gitárral elég jó esélyekkel csajozik :D

Az önsajnálat meg a jajj nincs miért leszoknom féle mentaliást sehova nem vezet, pont hogy az ilyesmi miatt néznek majd egy darab sz.rnak az emberek. Embereld meg magad, mert az életben nem fog az öledbehullani semi csak úgy. Tegyél érte!

25F

2016. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Izabella220 válasza:
Nem kinek csak is magad miatt
2016. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!