Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek nem volt még párkapcso...

Akiknek nem volt még párkapcsolata azok nem félnek hogy a kevés idő miatt nem is lesz soha? (bevándorlók, háborúk miatt)

Figyelt kérdés

Én is fiatal vagyok még, de tudom hogy sajnos ami itt történik abból semmi jó nem fog következni pár év múlva.

Nem volt barátnőm sohasem és nem is merek kezdeményezni senkinél, de én is szeretném megtapasztalni hogy milyen ha szeret egy lány. :/


2015. szept. 19. 22:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bizony, most meg mar jon a tel es azert.. :(
2015. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem. Ha meghalok,ugyis total minyegy lesz. Nem fogok rola tudni.


Haboru viszont nem hiszem,hogy lesz. Ha lenne se halna meg mindenki. Ma ismertem meg egy ferfit, akinek az apja 2 vilaghaborut is tulelt.

2015. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne akard megtapasztalni, mert lehet,hogy ő túléli, és sír utánad.


Vagy mert megerőszakol téged egy menekült.


Rettegj bakker, rettegj, és olvass minél több hülyeséget.

2015. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, hány éves vagy. Ha tizenéves vagy, vagy a húszas éveid elején jársz, akkor semmi okod az aggodalomra, ha 25 felett, akkor már érdemes gondolkodni, hogy mi az, amin változtatni kellene. Nyitni kell az emberek felé, magabiztosan, mosolyogva, légy kicsit társaságibb ember! Gondolkodj el azon, hogy miért nem mersz kezdeményezni senkinél, és ezen az okon próbálj meg változtatni. Nem könnyű, de megéri. :) Sok sikert!
2015. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, lassan 23, de tudva azt, hogy eddig a legtöbb amit el sikerült érnem lánnyal kapcsolatban az szájra puszi volt, az is, tizennégy éves korom körül még félig ilyen játék szinten nos... pedig nem tudom mit rontok el, adok a tisztaságra, öltözködésre, mellé próbálok illedelmesen, kedvesen, kicsit viccesen nyitni a lányok felé, de eddig semmi.

Lehet az a baj, hogy nem vagyok tipikus egoista bunko, akkor több esélyem lenne vagy nem tudom.

2015. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Az a baj, dragaim...nem az, hogy nem vagytok bunkok,nem az,hogy probalkoztok.


Hanem a kisugarzas, amit ilyenkor kozvetitetek...

2015. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A bevándorlók miatt miért ne lehetne?

Háború miért lenne? Kivel?


Amúgy hány éves vagy? Nem hiszem, h ilyeneken kéne gondolkodnod, hanem élvezd az életet!

Nekem pl nagyapám harcolt a II. VH-ban, meg is lőtték 2-szer, meg elvitték fogságba, de nem halt meg. Nagyanyáméknál meg annyi történt, hogy a vasútállomást lebombázták, meg a falu egyik utcájára zuhant egy repülő. Meg csak 1 ember halt, az állomáson. Mindenki túlélte. Ahogy még sok-sok ember rajtuk kívül.

Szóval a háború nem egyenlő azzal, h akkor meghalsz és kész. De nem lesz háború.

2015. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mért, akkor mit kéne sugározni komolyan? Az a jó kisugárzás, ha egy pasi flegma, komolytalan stb, Vagy nem tudom akkor mit értesz ez alatt, hogy nem jó kisugárzás.
2015. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Pont errol beszelek,picinyem....:))( ertelmezted,amitirtam? Nem kell a bunko...de a frusztralt, es onbizalomhianyos sem.
2015. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én egy szóval sem mondtam frusztráltat és önbizalom hiányosat.

Én szimplán annyit írtam, hogy hiába próbálok kedves lenni, értelmes keretek között, tehát nem talpnyalás szinten, hanem csak szimplán illedelmesnek lenni.


Azért elég nagy a különbség az önbizalomhiány és ez között.

2015. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!