Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bevándorlók sújtotta országo...

A bevándorlók sújtotta országokban miért öltözködnek olyan kirívóan a nők?

Figyelt kérdés

A minap haverommal a migráns helyzetről beszélgettem és azt mondta, hogy az a sok nemi erőszak kivédhető lenne, ha a nők nem lennének olyan dögösek és szexisek. Igaza van? Azt mondta, hogy sokszor neki is óriási önkontroll kell, hogy ne "csepegtesse" a nyálát egy-egy csinos csaj láttán. Gondoltam magamban: "Te nem vagy normális!"

Viszont egy csinos nő nem vághatja le a mellét és csúfíthatja el az arcát, csak mert a kanos afrikaiak/arabok szabadon papírok nélkül garázdálkodhatnak a városokban. Viszont azzal én is egyetértek, hogy ilyen helyzetben nem kéne kiengedett hajjal, feszülős jóganadrágban és mélyen dekoltált felsőben akárhol megjelenni. Vagy én vagyok ennyire konzervatív?



2016. szept. 1. 21:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17-es, minden indok ugyanannyira fontos, de azokat már hallottuk korábban is.
2016. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A költői megjegyzések maradjanak a költészetben, ez egy fórum, ahova tudtommal bárki kiírhatja a véleményét. A moderátorok meg adott esetben felülbírálhatják, hogy maradhat-e. Véleményem szerint szorítkozzunk a kérdésre, és az abban foglaltakra. :-)

Van olyan lenge öltözet egyébként, ami jogosan lehet problémás, csak kérdés, hogy mindenki csak azt tartja problémásnak, vagy mondjuk egy hivatalos kiskosztüm is annak számít egyesek szemében? Nem mindegy. Ugye volt idő, amikor már az szemérmetlenségnek számított, ha a nőknek kivillant a bokája. Van, ahol most is földig érő takarásban mászkálnak a nők az utcán. Viszont Európában ez nem elvárás, itt elfogadott viselet a kiskosztüm, a koktélruha, és annak kellene alkalmazkodnia ezekhez a szokásokhoz, aki ide jön, akár vendégként, akár menekültként máshonnan. Mi vagyunk itt itthon.

2016. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Már nehogy az itt lakóknak kelljen ehhez a csőcslékhez igazodni.
2016. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!