Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bevándorlók sújtotta országo...

A bevándorlók sújtotta országokban miért öltözködnek olyan kirívóan a nők?

Figyelt kérdés

A minap haverommal a migráns helyzetről beszélgettem és azt mondta, hogy az a sok nemi erőszak kivédhető lenne, ha a nők nem lennének olyan dögösek és szexisek. Igaza van? Azt mondta, hogy sokszor neki is óriási önkontroll kell, hogy ne "csepegtesse" a nyálát egy-egy csinos csaj láttán. Gondoltam magamban: "Te nem vagy normális!"

Viszont egy csinos nő nem vághatja le a mellét és csúfíthatja el az arcát, csak mert a kanos afrikaiak/arabok szabadon papírok nélkül garázdálkodhatnak a városokban. Viszont azzal én is egyetértek, hogy ilyen helyzetben nem kéne kiengedett hajjal, feszülős jóganadrágban és mélyen dekoltált felsőben akárhol megjelenni. Vagy én vagyok ennyire konzervatív?



2016. szept. 1. 21:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

Még a befogadó ország állampolgárai alkalmazkodjanak ezekhez az embereknek nevezett, de állati szintnél is alacsonyabbra süllyedt migránsokhoz?

A nők igenis öltözködjenek úgy, ahogy akarnak!

Erőszakra semmiféle körülmény nem jogosít fel senkit!

Menjenek szépen haza, ott lehet erőszakosnak lenni.

2016. szept. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"Si fueris Romae, Romano vivite more!"

vagyis: "Ha Rómában vagy, tégy úgy, ahogy a rómaiak."

magyarán: "Ha más országában vagy házában vagy, illik betartani az ottani szokásokat."


Nem a befogadóknak kellene alkalmazkodni. Egyébként aki annyira kanos, hogy nem bírja visszafogni magát, az dugja a konnektorba...


Mellesleg mi a bajod a kiengedett hajjal? Tudtad, hogy a hajnak sokkal egészségesebb viselet, mint összefogva hordani?


Ha például egy felnőtt nő elmegy állásinterjúra, oda mit vegyen fel szerinted? Nehogy már emiatt a söpredék miatt vezessék be a csadort, tanuljanak meg alkalmazkodni, vagy menjenek vissza, ahonnan jöttek, vagy irány a dutyi...

2016. szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kiengedett hajjal? Az is ide tartozik, ez most komoly?
2016. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichológiai tanulmány szerint a nemi erőszakban az erőszaktevő nem feltétlen szexuális vágyai kielégítésére erőszakol nőket,hanem mert ezáltal hatalmat érez.

Istenem!Ha valaki "kirívóan" öltözködik,az feljogosít bárkit is arra,hogy megerőszakolja?Régen-még a középkorban-is erőszakoltak nőket,pedig ők se öltöztek kirívóan.Szíriában burkában járnak a nők,mégis megerőszakolhatják őket.Ha én látok egy kirívóan öltözködő nőt,még ha jó is lenne,csak akkor ha beleegyezik,semmi olyat nem gondolnák,hogy megerőszakolom.

2016. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon fenn vagytok akadva a kibontott hajon, de más világ lenne, ha minden nemi erőszakra adott indokon vagy magyarázaton így kiakadnátok, mert az összes ugyanilyen felháborító és nevetséges.
2016. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
"Nagyon fenn vagytok akadva a kibontott hajon" - Hát, mivel a kérdező ezt így konkrétan le is írta... Igen, bizonyára más ostoba indokok is vannak.
2016. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%
De pont ez az. MINDEN indok ugyanilyen ostoba és kiakasztó.
2016. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én ezt elhiszem, de itt most a kérdésre reagáltunk, a kérdésben meg ez szerepelt leírva. Érted? :-)
2016. szept. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy aki számára már az erőszaktevés gondolata élvezetes, az beteg ember, és aki a tettekig is eljut, az bűnöző. Nincs ésszerű mentség arra, ha valaki megerőszakol bárkit. Nem kell ráfogni a kultúrára, mert ez nagyon távol áll a kulturált viselkedéstől, és biztos vagyok abban, hogy ép eszű ember ezt elítéli, még a bevándorlók között is. Kétlem, hogy egy egészséges gondolkodású ember helyeselné, hogy mondjuk a gyerekét, testvérét, házastársát, vagy bármelyik szerettét megerőszakolják.
2016. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%

Én értem, és nem tetszik, hogy te nézel engem hülyének, amikor pontosan tudom, mit beszélek.


Igen, a szövegben volt, én is olvastam. Az nem tetszett, hogy ezt mind hülye indoknak tartották, de voltak páran, akik azt mondták, a lenge öltözet nekik sem tetszik.


Nem kellett rá komment meg magyarázat, költői megjegyzés volt, legközelebb majd figyelmeztetek előtte.

2016. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!